2 Ocak 2017 Okullar Tatil mi? Resmi Tatil Varmı?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

2 Ocak Pazartesi 2017 Okullar Tatil mi?

Evet, hepimizin merakla beklediği o sorunun yanıtı geldi. Yılbaşı herkes için özel bir gün olmasının yanında çocuklar ve memurlar için resmi tatil olarak biliniyor. Ama bu sene 1 Ocak Pazar gününe denk geldiği için öğrencilere kötü haberimiz var. Memurlar ve öğrenciler için bu sene tatil yok. Yani yeni yılın ilk eğitim günü 2 Ocak olacak. En azından yoğun kar yağışı ile bazı illerin valilikleri bu günü tatil olarak duyurabilir ama genel bir tatil söz konusu değil. 2 Ocak Pazartesi okullar tatil mi sorusunun yanıtını böylelikle vermiş olduk.

2 Ocak Resmi Tatil varmı?

Az önce belirttiğim gibi özel sektör ve kamuda bugün tatil olarak duyurulmadı. İşçiler ve çalışanlar için kötü bir yıl bekliyor diyebiliriz. Ama siz yinede yeni yıla mutlu girin. Örneğin 2016 yılında neredeyse tüm resmi ve dini tatiller haftasonuna denk gelmişti, birleşmeyen tatiller çalışanlar için unutulmayacak bir deneyim yaşattı. 2016 yılı o yüzden unutulmayacak bir yıl olarak hafızalarda ki yerini alacak.

Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak?

Sadece Cumartesi ve Pazar günleri olacak yani haftasonu yılbaşı tatili diyebiliriz. Ümitle girip üzüntüyle sitemizden ayrılmanızı istemiyoruz, o yüzden sitede gezinirseniz en azından kampanyalardan haberdar olabilir ve neşenizi bir şekilde tekrar kazanabilirsiniz. Turizmciler tatil olmasını dört gözle bekliyor çünkü insanlar bu özel günleri ailesi ve sevdikleriyle farklı turistik yerlerde geçirmek isteyebiliyor. Biz yinede kulağımız televizyonda olacak şekilde bekleyişimizi sürdürelim. İstanbul ve Ankara kar yağışının etkisi altında kalacağa benziyor, belki bir ihtimal yüzümüzü güldürecek bir haber çıkabilir.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum