2017 BimCell Bedava internet Paketi Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

2017 BimCell Bedava internet Paketi Kampanyaları

Türkiye’nin 81 ilinde 3000 den fazla şubesi olan Bim Şirketler grubu yaklaşık olarak 5 yıl gibi bir süredir telekomünikasyon hizmeti de vermektedir. Uygun fiyatları ile her kesimden insana hitap etmeyi başaran Bimcell Türk Telekom alt yapısı içerisinde hizmet vermektedir yanı Türk Telekom alt yapısını kullanmaktadır. Bu sebeple Türk Telekom kapsama kalitesine paralel olarak Bimcell çekim kalitesi de aynı şekildedir. Bim her üründe olduğu gibi Bimcell bedava internet kampanyaları ile de en uygun fiyat garantisini vermektedir. 2017 yılına sayılı zaman kalması sebebi ile Bimcell de yeni internet kampanyalarını açıkladı ve eski kampanyalarının de birçoğunun da devam edeceğini duyurdu. Bimcell internet kampanyaları sabit ücretleri ve sabit kotalı paketlerdir. Bimcell den satın alacağınız paketlerden yalnızca internet paketi seçenekleri ile satın alabileceğiniz gibi karma paketlerde satın alabilirisiniz. Bu paketlerde sms, konuşma ve bedava internet paketleri bir arada sunulmaktadır. Bimcell de 15TL den başlayarak her bütçeye uygun karma yahut tek seçim paketler mevcuttur. Bimcell Tl yükleme işlemleri yalnızca Bimcell mağazalarından ve online olarak Bimcell resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Bimcell 2017 İnternet Paketleri

Bimcell internet paketleri aylık kullanım paketleri hazırlanmıştır. Pek çok operatörün aksine Bimcell de haftalık yahut günlük kullanım internet paketleri bulunmamaktadır.

Bimcell 250 Mb internet Paketi

Bu paket müşterilerine aylık 5 TL’ye 250 MB internet hizmeti sunmaktadır. Paketi en yakın Bim mağazalarından hesabınıza aktive ettirebileceğiniz gibi, 250MB yazarak 4551 ‘e göndererek satın alabilirisiniz. Bimcell de süresinden önce bakiyenizin bitmesi durumunda paket süresinin dolmasını beklemeden 5 TL karşılığında paketinizi yenileyebilirsiniz.

Bimcell 1 GB Paketi

Bu paket Bimcell müşterilerine aylık 9 TL karşılığında 1 GB internet kullanım hizmeti sunmaktadır. Bu pakete sahip olmak için 1 GB yazıp 4551 ‘e sms yollayabileceğiniz gibi Bim mağazalarından hesabınıza paketi aktive ettirebilirsiniz. Paketinizin son bulması durumunda hesabınıza yeterli miktarda TL olması durumunda paketiniz otomatik olarak yenilenecektir. Paketinizin süresinden önce sona ermesi durumunda sınırsız olarak yani paket satın alabilirsiniz.

2017 Bimcell 2 GB internet Paketi

Bimcell 2 Gb internet paketi aylık 14 TL karşılığında müşterilerine 2 GB internet hizmeti sunmaktadır. Paketinizin süresinden önce son bulması durumunda 14 TL karşılığında paketinizi yenileyebilirsiniz. Paket süresinin dolması durumunda ise hattınızda yeterli bakiyeniz olması durumunda otomatik olarak yenilenmektedir. Hattınızda bakiyeniz olmasına rağmen paketin yenilenmesini istemiyorsanız paketin süresi dolmadan önce sms göndermek sureti ile paket iptal işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Paket iptalini IPTAL250MB, IPTAL1GB, IPTAL2GB yazarak 4551’e sms atabilirsiniz. Sms’ler ücretsizdir.

Bimcell müşterileri paket kota bilgilerini sms yolu ile öğrenebilirler. KALAN250GB, KALAN1GB, KALAN2GB yazarak 4551’e sms atarak paket kotanızı öğrenebilirsiniz. Smsler ücretsizdir.

Bimcell kampanyalarında süresi dolan paketlerdeki bakiyeler bir sonraki aya devredilemez. Bimcell bedava internet konumuza gitmek için lütfen tıklayın, ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum