2017 Türk Telekom Bedava internet Nasıl Yapılır?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

2017 Türk Telekom Bedava internet Nasıl Yapılır?

Herkese merhaba arkadaşlar, bu tarifelerin 2017 için kesinleştiğini internetten üzerinden araştırdığımız ve edindiğimiz bilgiler aracılığı ile aktarıyoruz. Bu konuyu 1 Ocak 2017 tarihinde tekrar güncelleyeceğim ve tüm güncel kampanyaları teker teker ekleyeceğim. Günümüz teknoloji devri, iletişim hepimiz için büyük anlam ifade ediyor. Ülkemizin en büyük kuruluşu Türk Telekom 2017 yılı içinde büyük kampanyalar düzenliyor. 2017 Türk Telekom bedava internet yeni yılda 4,5 G ayrıcalığıyla hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duyar. Fiber teknolojiyle donatılmış alt yapısıyla interneti ve iletişim son sürat hıza taşıyan firmamız bedava internet paketi ile insanlarımıza sorunsuz ve yüksek limitli interneti doya doya yaşatmayı hedefliyor. İster faturalı bir hatta sahip ol, ister faturasız avantajlar hiç bitmeyecek. Tüm illerimizde hazırladığımız fiber teknoloji ile en hızlı 4,5 G den tam 3 kat hızlıyız. Bunun nedeni GİGA 4,5 G bağlantısı süper hızlı bir internet tüm insanlığın hakkıdır. Cepte bedava internet kampanyası, kotalı paketini NETLİMİTSİZ’e  taşıyan tüm kurumsal aboneler 1 GB cepten internete tam 12 ay yani bir yıl ücretsiz erişebilecekler. Hemen hatırlatalım bu kampanya numarasını taşıyanlara özel bir kampanyadır. Eğer sizde Türk Telekom’un kurumsal müşterisiyseniz, en yakın Telekom bayisine gidip net limitsiz kampanyasına geçebilirsiniz. Ayrıca firma sabit hat kullanan müşterilerini de unutmadı ve 400 dakika bedava kampanyasını müşterilerinin hizmetine sundu. Tam 2 yıl boyunca ev telefonu aboneleri şehir içi veya şehirlerarası görüşmelerinde 400 dakika ücretsiz konuşabilecek. Ayrıca yine ev telefonu kullananlara yönelik başka bir kampanyası da mobilde her yöne 500 dakika cepten 1 GB internetli Dev Fırsat tarifesinde ilk 3 ay hiçbir ücret alınmıyor.

2017 Türk Telekom İnternet Paketi Kampanyaları

Her yıl milyarlarca liralık dev yatırımlar yapan Türk Telekom, 2017 yılı için tüm hazırlıklarını tamamladı ve neredeyse tüm alt yapısı güçlü teknolojilerle yenilendi. Bunun anlamı kesintisiz görüşme ve kesintisiz internet demektir. Bilindiği gibi artık internet kullanımı için bir sabit telefon hattına gerek yok, Türk Telekom’un yalın internet seçeneği de oldukça kolaylık sağlıyor. Peki bütün bunlar Nasıl yapılır diye soranlar olabilir. Hemen bir Telekom bayisine gidip yapmanız gereken 24 ay kalma sözü vermeniz. Bu kadar basit bir işlem başvurunuz halinde 56,90 TL aylık ödemeniz gereken tutar aylık faturalarınıza yansıtılıyor ödemelerin sabit kalması ayrıca insanı acaba bu ay ne kadar fatura gelecek endişesinden uzaklaştırıyor. Yeni abone olanlar için her şey dahil kampanyasında 2 yıl boyunca 89 TL yerine 65 TL ödemeniz ayrıca başka bir avantaj. Bir başka hizmet Doping net bu kampanyaya katılarak sınırsız interneti 89 TL yerine 53 TL ödeyerek kota korkusu yaşamadan doyasıya interneti kullanmanızı sağlıyor. Sadece internet veya cep telefonu olarak kendini sınırlandırmayan Türk Telekom, Tivibu kampanyasıyla aynı zamanda yüzlerce televizyon kanalı ve özel kanalı izleme şansını sunuyor. Üstelik internet paketinizin içerisinde yer alıyor ve internet akışı üzerinden yayınları izliyorsunuz.   Tüm sorun ve şikâyetleriniz için hizmetinize sunulan telefonla veya internet üzerinden online yapacağınız bütün başvurularda seçkin kişilerden oluşan müşteri temsilcilerimiz, 24 saat sizler için çağrı merkezlerimizde bulunuyor. Bunun yanı sıra e-posta adreslerimize şikâyet, görüş veya önerilerinizi ulaştırabilirsiniz yetkililerimiz en kısa sürede sizinle en kısa sürede iletişime geçeceklerdir. 2017 internet kampanyaları ile bu araştırmaları yine sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Türk Telekom sadece iletişim alanında faaliyet göstermiyor. İnternet üzerinden ticaretin en kolay yolları yine firmanın çalışma alanının bir parçası. Bu hizmetin adı işyerim net kampanyası. Eğer sizinde bir işyeriniz varsa ve bunu günümüzün en iyi ticari alanlarından birisi olan internet üzerinden yapmayı düşünürseniz, çok kısa sürede satış yapabileceğiniz veya sipariş alabileceğiniz bir web sitesi açmak çok kolay. Üstelik Mobil cihazlarda dahil olmak üzere tüm cihazlardan kolay erişimi sayesinde saniyeler içinde işyerinizi açmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanızı mümkün.

Türk Telekom 2017 Yılında Akıllı Telefon Satışı Yapıyor mu?

Firmanın çok sayıda akıllı telefon modelini siz müşterilerine aylık taksit seçenekleriyle kolayca ödeyebileceği şekilde satışları halen devam ediyor. Bunlardan 4,5 G standartında olanlarından Samsung Galaxy J7 Prime, Samsung Galaxy J5, İphone   7 ve İphone  7 plus , HTC 10,LG X Screen, General Mobile 5 plus, LG G5 SE ilk göze çarpan akıllı telefonlar. Daha pek çok üstün özellikleri ve değişen fiyatlar da herkesin bütçesine uygun akıllı telefon çeşidiyle Türk Telekom yeni yılda ürünlerini siz değerli müşterilerinin fırsatına sunuyor.

Eğer ilgini çekecek olursa 2017 Vodafone bedava internet kampanyaları konusuna da göz atmak isteyebilirsin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum