2017 Turkcell Bedava internet Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

2017 Turkcell Bedava internet Kampanyaları

Bildiğiniz gibi Turkcell, Türkiye’nin en iyi çekim gücüne, en geniş kapsama alanına sahip telekomünikasyon şirketidir . Türkiye’de en köklü, en eski GSM operatörü olan bu firma 2017’de de yaptıkları ve uyguladıkları şirket politikaları ile kullanıcılarının yüzlerini güldürüyor. Birbirinden avantajlı paketleri, uygulamaları ile kullanıcılarına bin bir çeşit tarife sunan Turkcell, en iyi olmayı da böyle başarıyor. Yeni Turkcell hat alanların yanı sıra, eksi kullanıcılarının da daima yanında olarak, operatörden memnun kalmasını sağlıyor ve müşterilerini başka hatlara yönlenmesini de önlüyor. Sürekli güncel kampanyalarla karşımızda olan Turkcell, bu sefer de bedava internet paketi ile karşımıza çıktı. Gün geçtikçe artan teknolojik gelişmeler ve bu gelişmeler ışığında akıllı özellikle akıllı telefonlara olan düşkünlüğü hepimiz biliyoruz. Fakat akıllı telefonların internet olmadığı durumda bir işe yaramadığını, eski telefonlardan farkı olmadığını da biliyoruz. Hal böyle olduğunda ise internet insan hayatının olmazsa olmazı oluyor. Turkcell bu ihtiyacı karşılamak doğrultusunda birbirinden farklı ve avantajlı internet paketleriyle gündeme geliyor. Bu internet paketleri bazen süreli olurken, bazen de süresiz olarak kullanıma sunuluyor. İnternet ihtiyacını karşılamaya çalışan Turkcell birbirinden çeşitli paketleri ile güncelliğini de koruyor. Her kampanyayı yıl içinde kullanamadığımız için Turkcell böyle bir yöntem geliştirdi ve güncel paketlerle ihtiyaçlarımızı karşılamaya karar verdi. Bu paketler ise şöyle;

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası – 2017

4.5 G’nin ortaya çıkması ile birlikte hayatımızda da teknolojinin yeri oldukça değişti. Görüntülü konuşma ile birlikte iletişimdeki eksiklikler tamamlandı ve iletişim kurduğumuz kalite arttı. Gelen 4.5 G teknolojisi ile operatörlerde kullanıcılarına avantajlı internet paketleri sunmaya başladı. Rekabetin oluşturduğu ortam sayesinde ise bu işten en çok karlı çıkan GSM operatör kullanıcıları oldu. Turkcell ise böyle bir durumda yine farkını gözler önüne sererek kendi kampanyasını duyurdu. 4.5 G teknolojine uyumlu kartlara sahip olan ve 4.5 G teknolojisine geçen kullanıcıları için bedava internet kampanyası sunmaktadır. Kampanyaya göre 4.5 G uyumlu hattınız ile 4.5 G’ye geçtiğinizde hattınızda tam 1 ay kullanabileceğiniz 1 GB Turkcell bedava internet kazanıyorsunuz. Peki hattınız 4.5 G teknolojisine uygun değilse ne yapacaksınız? 4.5 G uyumlu bir kartınız yoksa, bu karta sahip olmanız hiç de zor değil. Hemen en yakın Turkcell bayisine giderek 4.5G uyumlu bir kart talep edebilirsiniz. Bunu ise ister numaranızı değiştirerek isterseniz ise değiştirmeden rahatlıkla yapabilirsiniz. Hattınızı değiştirdikten sonra yani 4.5G uyumlu bir hat aldıktan sonra ise tam 1 ay kullanabileceğiniz hattınıza tanımlı 1 GB bedava internet paketi kazanıyorsunuz. Gelen bildirim mesajından sonra ise kullanmaya başlıyorsunuz. Ayrıca sorgulama yaparak da kalan internet paketini öğrenebilir böylece daha dikkatli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Böylece de paketi aşmazsınız ve fazla ücret ödemek zorunda da kalmazsınız.

2017 Turkcell bedava internet

2017 Turkcell bedava internet

Turkcell 2017 Bedava internet Kampanyası için BİP Kullan

Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu bedava anlık mesajlaşma uygulaması BİP, özellikle son zamanlarda oldukça popüler bir uygulama haline gelmeye başladı. BİP, sadece anlık mesajlaşma değil bununla beraber sesli ve görüntülü görüşme yapabileceğiniz, resim, video ve ses kaydı gönderebileceğiniz kaliteli bir uygulamadır. Yani kısa yoldan anlatmak istersek Whatsapp’ın Turkcell kullanıcıları için, Turkcell tarafından uyarlanmış hali diyebiliriz. Whatsapp her operatör tarafından kullanılabiliyorken, BİP sadece Turkcell kullanıcılarına sunulmuş bir ayrıcalık. Peki BİP 1 GB internet paketi nasıl yapılır? Turkcell AppMarket, AppStore ve Google Play’den ücretsiz bir şekilde indirilip kullanılabilen bir uygulama ile 1 GB hediye internet kazanma hakkına da sahip oluyorsunuz. Turkcell hat sahipleri BİP uygulamasını telefonlarına indirerek 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet kazanıyor. Uygulamayı sadece telefona indirmek ise yeterli değil. Uygulamayı indirdikten sonra kayıt olmak da gerekiyor. Kayıt olduktan sonra ise gelen bildirim mesajı ile internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Yalnız mevcut internet paketiniz yoksa yani sadece hediye olarak aldığınız 1 GB internet paketiniz varsa her kullanımdan sonra sorgu yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde paket aşımına girersiniz ve bu faturanıza yansır ya da mevcut TL miktarından düşer. Turkcell yaptığı bu uygulama ile birlikte kalitesinde farkı ortaya koyarak diğer operatörlerden bir adım öne geçmeyi yine başardı. Turkcell kullanıcıları ise kazanmaya her zaman devam ediyor.

2017 Bedava internet Turkcell

Tüm bu kampanyalar sizler için edinip bulduğumuz paketlerden oluşuyor. Tabiki 2017 yılı gelince bu durum dahada netlik kazanacak. Çünkü operatörler henüz net olarak yeni yıl kampanyalarından bahsetmedi. 2017 bedava internet Turkcell kampanyaları için Ocak ayında bu konuyu tekrar güncelleyeceğiz, sizler bu sırada Turkcell bedava internet konusuna gözatarak 2016 yılı için geçerli olan güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum