2017 Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

2017 Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

Öncelikle belirtelim arkadaşlar, 2017 yılı için kesinleşen 2 kampanya varmış. Onun dışında Ocak 1 2017 tarihi ile konuyu tekrar güncelleyip size en güncel kampanyaları anlatacağım. Cep telefonları ve bilgisayarlarla sağlanan internet insanlık için artık vazgeçilmez bir olgu. 2017 yılına gelen insanlık artık dur durak bilmeden ilerleyen teknolojinin nimetlerinden neredeyse her gün yeni bir gelişmeyle daha çok faydalanıyor. Bu alanda hizmet üreten Vodafone, yenilenmiş kadrosu ve alt yapısıyla GSM piyasasında önemli bir yer tutuyor. Ancak merkezi bir yönetim anlayışıyla mümkün olabilecek en üst seviyede hizmet üretimi piyasanın neredeyse en önem verdiği konudur. Bu nedenle tüm ticari firmaların kitlelere ulaşabilmesinin yolu her türlü gelişmeyi anında müşterilerine yansıtmasından geçiyor. Teknolojik gelişmelerin gerisinde kalan firmalar yeterli müşteri potansiyeline ulaşamaz. Tabi firmalar açısından bu hizmetin sunuluşu da çok önemli. Müşterileriyle güler yüzlü bir anlayış çerçevesinde diyalog kurmak zorundadır. İşte bütün bunlar değerlendirildiğinde verilen hizmetin kalitesini arttırmak firmaların gelecekteki ticari yaşantıları için son derece gerekli bir düşüncedir. Günümüzde internete ulaşmak artık çok kolaylaştı özellikle firmaların bedava internet paketi kampanyaları interneti çok daha ucuza almamıza neden oluyor. Dilerseniz birazda firmanın kampanyalarından bahsedelim. Öncelikle Vodafone bedava internet deneme süresinde verdiği bedava internet hizmetiyle bir ay boyunca sizin interneti kullanmanızı sağlıyor. Tabi süre sonunda hangi kategoride seçim yaptıysanız, o bölüm üzerinden faturanız size ulaşıyor. Bunun yanı sıra 24 ay kalma sözü vermeniz durumunda limitsiz süper internet paketi ile aylık 49 TL ücretle, yalın internetten faydalanabilirsiniz. Eğer bu kampanyaya dahil olursanız, sabit telefonunuza 3000 dakika promosyon yine şirket tarafından veriliyor. Farklı bir kampanyası da, işini bilen esnaf kampanyası. Bu tarifeden yararlanacaklar, aylık kullanım miktarlarına göre ayarlanacak bir fiyat otomatiği avantajına sahip oluyor. Söz gelimi görüşmelerini yoğun olarak yapan bir esnafın, her ay bu yoğunlukta görüşmeye ihtiyacı olmayabilir. Buna göre değişkenlik gösteren tarifeler otomatik olarak o kişiyi başka bir tarifeye geçiriyor.

Vodafone Bedava internet 2017

İletişim şirketleri şu an sadece iletişim alanında faaliyet göstermiyor. Oldukça yaygın bir hizmet seçeneğine sahip bu firmalar, birçok ürünü bir arada barındırıyor. Bunlardan bir kaçına değinelim. Örneğin cep sağlık bölümüne üye olmanız durumunda, anne ve bebek sağlığı veya sağlıklı beslenme önerileri ile ilgili  tüm konularda SMS  yoluyla bilgilendirilmenizi sağlıyor. Nasıl yapılır diyorsanız, çok kolay. Beslenme yazıp 1120 ye bir SMS atmanız yeterli oluyor. Artık beslenmeyle ilgili tüm konularda size SMS gönderilerek, beslenmenizi yönetmenize yardımcı olacak her türlü bilgi sizinle paylaşılmış olacak. Bunun yanı sıra kalan bakiyenizi sorgulayabilir, Vodafone ödemelerinizi telefonunuzdan yapabilirsiniz. Ayrıntılı olarak tüm servisleri incelemek için firmanın web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Başka bir üründe futbol severleri ilgilendiriyor. Vodafone Red kampanyasında taraftarı olduğun futbol takımının maçlarını cep telefonunuzdan izleyebiliyorsunuz. Ayrıca faturasız hatlara özel esnek tarifelerinde bulmanız pekâlâ mümkün.

Vodafone 2017 Bedava internet Paketleri

2017 Vodafone bedava internet paketlerine örnekleri vermek için çok erken çünkü henüz tamamı açıklanmadı. Ne zaman açıklanır derseniz 2017 Ocak 1 tarihini söyleyebilirim. Örneğin her 30 TL yüklediğinizde 1 GB internet hediye olarak veriliyor. Tabi birçok GSM operatörü gibi Vodafone firması’da çeşitli marka ve modellerde cep telefonlarını taksitlere bölerek sizlere sunuyor. Bunlardan bazıları ; İphone 7 Plus 140 TL 36 ay taksitle, 115 TL  36 ay taksitle İphone  7, 35 TL karşılığında 24 ay taksit imkanı ile Samsung Galaxy J7 sahibi olabilirsiniz. Hemen belirtelim, siparişleriniz 1-4 gün arasında elinizde oluyor ve herhangi bir kargo ücreti ödemiyorsunuz. Ayrıca telefon aksesuarınızda hediye olarak veriliyor. Tabi birçok hizmetin yanında TL yükleme servisiyle ister kredi kartınızdan ister başka bir cep telefonundan TL yükleyebiliyorsunuz. Sadece bireysel abonelerle sınırlı olmayan hizmet anlayışı ile kurumsal aboneler ile ilgilide pek çok tarife mevcut. Bunlara Red Business tarifesine dahil olup 43 TL’den başlayan fiyatlarla işletmelerinizi bu hizmetten faydalandırabilirsiniz. Vodafone bedava SMS kampanyası var ki bu oldukça önemli. Bunun yanı sıra başka bir hizmette dakikalarınızı internete dönüştüren tarifelere geçmeniz halinde mevcut dakikalarınız ile internete girebilir kullanmadığınız dakikaları değerlendirebilirsiniz. Bu tarifeyi kısaca izah edelim. Bu tarifede 1 dakika 1 MB internet kullanımına eşit sayılıyor 24 ay kalma taahhüdü ile Small 3000 dakika dönüşen dakika 27,5 TL. Medium 4000 dakika 35 TL ve Large paketi 5000 dakika 40 TL fiyat seçeneklerinden birini seçerek dönüşen dakika tarifesini kullanabiliyorsunuz. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra, şikayet ve önerileriniz için oluşturulan hatlar veya e posta yoluyla ileteceğiniz konularda hızlı bir şekilde sizlere geri dönüş sağlıyor.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum