2017 Vodafone Freezone Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

2017 Vodafone Freezone Kampanyaları

Vodafone Freezone kullanıcıları her alanda ayrıcalık sahibidirler. Yeme içme, eğlence ve sinema alanlarında kampanyalar düzenleyen Freezone 2017 yılında da ayrıcalıklarına devam ediyor. Vodafone kullanıcıları Freezone kullanıcısı olmak için FREEZONE yazıp 1525’e ücretsiz olarak kısa mesajla üye olmak çok kolaydır. Sizde Freezone ayrıcalığından yararlanmak istiyorsanız hemen telefonunuzun kısa mesaj kısmına FREEZONE yazarak 1525’e yollayın.

Vodafone her geçen gün özellikle gençlere yönelik oluşturduğu kampanyalarla dikkat çekmektedir. Eğlence alanında daha aktif olan bu kampanyaları hem eğlence sağlarken hem de bütçenize uygun tekliflerle gelmektedir. Freezone ile sinema biletlerinde bir alana bir bedava kampanyası devam etmektedir. 14 Aralıkta sinema salonlarında Rogue One filmine bilet istiyorsanız vodafone kampanyası tam size göre. Galaktik S-M-L kampanyasıyla en güncel kampanyalardan vodafone ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Galaktik S paketi ile 500 MB internet, 1 sinema bileti ve ön gösterime çekiliş hakkına 5 TL ye sahip olabilirsiniz. Galaktik M paketi ile 1 GB internet, 1 sinema bileti ve ön gösterime 2 çekiliş hakkına 9 TL ye sahip olabilirsiniz. Son paket ise Galaktik L paketidir. 2 GB internet paketi ile 1 sinema bileti ve yanında ön gösterime 3 çekiliş hakkına 15 TL Ye sahip olabilirsiniz.

2017 Vodafone Freezone Diğer Ayrıcalıklar

Vodafone Freezone’de uçuşlarınızda da indirim söz konusudur. Flapp App’de uçak biletlerinde iç hatlara 15, dış hatlara 25 TL indirim sunulmaktadır. Bu kampanyaya katılabilmek için YURTICI yazıp 6666’ya göndererek yurtiçinde bu kampanyadan yaralanabilir, YURTDISI yazıp 6666’ya göndererek de yurtdışı uçuşlarınızda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Freezone ayrıcalığı yemek sepetinde de sizinle. Yemek sepetinden yapacağınız alışverişlerinizde %50’ye varan indirim fırsatları sizlere sunulmaktadır. “YEMEKSEPETI” yazarak 666’ya yollamanız kampanyaya katılım şartını yerine getirmeniz demektir. Vodafone Freezone’lulara Little Caesars’dan 2 orta boy klasik pizza 21,90 TL ye sunulmaktadır.

Vodafone bedava internet sitemizde yer alan bir çok kampanyadan birisidir. Vodafone kullanıcıları her an her yerde internet kopması yaşamadan rahatça internet dolaşımı sağlayabilsin diye Freezone zaman zaman bedava internet fırsatları sunmaktadır. Vodafone Freezone kampanyaları arasında liseler arası müzik yarışmaları da yapılmaktadır. En iyi enstrüman, kız solist, erkek solist gibi kategorilere göre yarışmalar yapılıp bunların kazananı belli olan organizasyonlar düzenlenmektedir. Yeni kampanyalar arasında Vodafone Freezone festivalleri oluşturulmaktadır. Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa sloganıyla 25 yaş altı gençlere çeşitli fırsatlar sunan Vodafone eğlencede sınır tanımıyor.

2017 Freezone Tarifeleri – Vodafone

Vodafone kullanımına ilk kez başlayacak olanlara hoş geldin hediyeleri verilmektedir. Yeni gelen vodafoneli 30 TL yüklemende 1 GB internet hediyesi Vodafone’dan. Vodafone da bol vol internet, en hit videoları kaçırmayın ve ilk izleyen siz olun diye verilen onlarca hediye fırsatları sizlerin olsun. Seçmek istediğiniz tarifeleri de ihtiyacınıza göre siz belirleyin. Esnek tarife isteyen kullanıcılar, sabit hat kullanıcıları ya da faturalı hat kullanıcıları “Vodafone Online Self Servis” ile kendi tarifenizi kendiniz seçebildiğiniz gibi müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek de işlem sağlayabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri 7/24 hizmet kalitesi kapsamında hizmet vermekte ve işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Spotify ile dünya üzerindeki müzik uygulamasına erişim Vodafone’dan. İçinde gelen 500 MB internet sadece 4.90 TL’dir. Müzik keyfinizi rahatça çıkarın diye bu kampanyadan hemen faydalanın. Tarifeniz bittiğinde esnetmek Vodafone ile artık çok kolay. Esnetmek istediğiniz kategori ile birlikte yazıp 7000’ yollamanız paketinizi esnetmeniz için yeterli olacaktır. Örneğin dakika esnetmek için ESNET 500DK yazıp 7000’e göndermeniz dakikanızın esnemesini sağlayacaktır.

İsterseniz bir önce ki konularımızdan birisi olan ve çok ilgi çeken Türk Telekom bedava internet yazımıza da gözatabilirsiniz. Zira operatör değişikliği yapmak istiyorsanız cazip indirim ve kampanyalarda yer alıyor, değerlendirin derim.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum