2017 Vodafone Tarifeye Ek Telefon Fiyatları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

2017 Vodafone Tarifeye Ek Telefon Fiyatları

Günümüz teknolojilerini en iyi şekilde kullanmayı amaç edinmiş, kullanıcılarına maksimum hizmeti her daim düstur bilmiş bir firma olan Vodafone yaptığı kampanyalarla da kullanıcısını bir hayli tatmin etmektedir. Bu yazımızda Tarifeye ek telefon adı altında geçen telefon modelleri ve kampanyalarını inceleyeceğiz. Bu söyleyeceğimiz kampanyalar 2017 için geçerli olmakta olduğunun da altını çizmeliyiz.

1) Huawei GT3

Günümüz teknolojileri arasında bir bakıma bende varım diyen bir firma olan Huawei ;GT 3 modeli ile gözleri üzerine çekmekte. Bizlere sunduğu 2 GB ram ve 1080 p FHD ekranı ile orta üst seviye telefon kategorisinde bu modelin kampanyasına gelecek olursak Akıl Küpü tarifeleri, Faturalı esnek tarifeleri ve RED gibi tarifeler mevcut faturanıza ek 24Ay / +25 TL vererek bu hiçte fena olmayan telefona sahip olmanız mümkün.

2) Asus ZenFone 3

Asus’un telefon sektörüne girmesinin hemen ardından kullanıcıyla buluşturduğu ilk seri olan ZenFone serisi, fiyat/performans konusunda sınırları zorluyor. Bu modelde dikkat çeken özelliklerine bakacak olursak 3GB RAM ve 16MP arka kamerası kendini hemen belli etmekte bu özelliklerini Corning® Gorilla® Glass Paneller ile taçlandıran model orta üst seviye telefonlara kafa tutabilecek gibi görünüyor. Bu modeli kapsam alanına alan tarifelere örnek olarak ; Akıl Küpü tarifeleri, Faturalı esnek tarifeleri ve RED tarifeleri gösterilebilir bu telefona ise tarifeye ek olarak +50 TL / 24 ay ile bu telefona sahip olabilirsiniz.

3) Apple İphone 7

Kendini her alanda kanıtlamış dünya devi Apple’ ın yeni amiral gemisi İphone 7 tasarımsal olarak farklılığa pek yanaşmayan Apple , bu ürünü 3 farklı cihaz belleği ve 5 farklı renk seçeneğiyle sunmuştu. Bu artıların yanına birde kamerasında yeni bir çığır açan İphone 7 kullanıcılar tarafından yer yer eleştirililere de tutulsa telefonun şıklığı ve arkasında taşıdığı Apple logosu sayesinde kullanıcıların gönlünü fethetti. Bu telefona ulaşmak işini bilen esnaf tarifeleri faturalı esnek  tarifeler ve RED tarifeleri sayesine +115 / 36 ay şeklinde hiçte zor değil.

4) Vestel Venus V3

Ülkemizde gururla yerli dememizi sağlayan Vestel’in Venüs serisi şıklığı ve fiyatları ile dikkatleri üzerine çekmiş vaziyette. V3 modelinde yine İphone 7 gibi kullanmış olduğu Gorilla Glass 3 ve kalabalık kutu içeriğiyle orta giriş seviyesi bir telefona göre iyi bir vaziyette. Bu telefona sahip olmak için Akıl küpü, faturalı esnek veya RED tarifelerine ek +5 TL / 24 Ay şeklinde oldukça cüzi bir miktar ödeyerek sahip olabilirsiniz.

5) Samsung Galaxy J5 Prime

Ülkemizde birçok kullanıcı tarafından kullanılmak da olan dünya devi Samsung , son serilerinden biri olan J serisi ile orta üst seviye telefonları kullanıcıya sunmak da. Telefonumuzun 3300 mAh pil kapasitesi ile 1.5 günü çıkarmasının yanı sıra bize sunduğu 3 GB Ram ve ekran koruması olarak Gorilla Glass kullanması bu modeli tercih etmeniz için bir sebep. Bu telefona  Akıl küpü, faturalı esnek veya RED tarifelerine ek +40 TL / 24 Ay ile sahip olmanız mümkün.

6) Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung’un tabiri caizse amiral gemisi olan S7 Edge bize sunduğu şık tasarımını 2.3 GHz sekiz çekirdekli işlemcisi 3 farklı renk seçeneği ile taçlandırmakta. Bunun yanında yine biz kullanıcılarına sunduğu 3600 mAh pili ile 1 günü çok rahat bir şekilde çıkartmaktaç. Eğer telefonla çok uğraşmayan biri iseniz bu rakam 2 güne kadar çıkmak da bu ciddi anlamda üst düzey modele ; işini bilen esnaf tarifeleri, Faturalı esnek tarifeler ve RED tarifeleri ile +95 / 36 Ay Şeklinde ulaşabilirsiniz . Ayrıca bu cihazda Vodafone bedava internet ayrıcalığıda mevcut, bu opsiyonu sorgulatmayı unutmayın.

7) General Mobile 5 Plus

Discovery modelinin kırdığı satış rekorları üzerine yükselişe geçen General Mobile genellikle çıkarttığı orta seviye telefonlarla dar gelirli insanlar tarafından tercih edilmekte. Bu modelinde bize sunduğu kendine has  tasarımı ve neredeyse ham Android olan android 7.0 Nougat Bu modeli seçmek için bir sebep. Bu tür özelliklerini 3 GB RAM ile taçlandıran General Mobile 5 Plus’a sahip olmak için ; işini bilen esnaf tarifeleri, Faturalı esnek tarifeler ve RED tarifeleri ile +30 TL / 24 Ay ile sahip olabilirsiniz

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum