Bimcell Bedava internet, SMS, Konuşma Dakika Paketleri, Kampanyaları ve Fiyatları 2016 – 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

En uygun fiyatlarla ve kampanyalarla Türk Telekom altyapısını kullanarak hizmet sağlayan Bimcell, birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Bimcell’in bu kadar tercih edilmesinin sebebi ise diğer operatörlere göre daha uygun ve ucuz fiyatlarla hizmet sunmasıdır. Türkiye’deki diğer operatörlere göre fiyat yönünden daha uygun olan operatör sunduğu uygun fiyatlı kampanyalarla son dönemlerde çıkışa geçmiştir. Bimcell tarafından birçok konuşma ve dakika paketi, SMS ve internet paketiyle her ihtiyaca uygun birçok kampanya sunulmaktadır. Saniyesi 6 kuruşa her yöne konuşabileceğiniz operatörde yükleme yapma şartı da yoktur. Sadece konuştuğunuz saniye veya dakika üzerinden hattınızdan TL düşülmekte veya bu miktar faturanıza yansımaktadır. Ayrıca Bimcell’in tüm müşteri hizmetleri ve altyapısı ile Türk Telekom ilgilenmekte bu nedenle herhangi bir sorun yaşadığınızda kolayca çözüm bulunabilmektedir. Bu nedenle rahatlıkla tercih edilip kullanılabilir. Nasıl yapılır diye sormayın, buyrun okuyun ve kazanan taraf olun.

Bimcell Bedava ve Ücretli internet, SMS, Konuşma ve Dakika Paketleri

Bimcell Dost Paketi

Bimcell’de 15 TL’ye her yöne 500 dakika ve 1 GB internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu tarifede diğer Bimcell kullanıcıları ile sınırsız konuşma hakkına da sahip olabiliyorsunuz. Herhangi bir üst limit de bulunmamaktadır. Bu yönüyle oldukça iyi bir kampanya olan Bimcell Dost Paketinden aylık 15 TL karşılığında faydalanabilirsiniz. Hem fiyat yönüyle hem de sunduğu fırsatla oldukça iyi olan Dost Paket birçok müşteri tarafından da tercih edilmektedir. Dostlar Arasında Paketi’ni almak için büyük harflerle DOST yazıp 4551’e mesaj atabilirsiniz. Daha sonra telefonunuza gelecek onay mesajının ardından her yöne 500 dakika ve 1 GB internetinizi kullanabilirsiniz. Kalan dakika ve internet paketinizi 4551’den sorgulama yaparak veya müşteri hizmetlerini arayarak ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz. En uygun fiyatlı ve ucuz tariflere devam ediyoruz!

3’lü 3 GB internet Paketi

İnternet paketi daha fazla olan bu tarife günün çoğu zamanını internette geçirenler için daha uygun bir tarifedir. Bimcell 3’lü 3 GB Paketi’nde 3 GB internet, her yöne 600 dakika ve diğer Bimcell’lilerle sınırsız konuşma hakkı bulunmaktadır. Tarifede Bimcell 3 GB internet ile daha fazla internetten yararlanabiliyor ve 600 dakika her yöne konuşabiliyorsunuz. İnternete daha fazla ihtiyaç duyan kişiler genellikle bu paketi tercih etmektedir. Üstelik fiyat açısından da oldukça uygun olan Bimcell 3’lü 3 GB Paketi aylık 26 TL’dir. 30 gün boyunca bu hizmetlerden yararlanabilmek için mesaj bölümüne büyük harflerle “UCLU3GB” yazarak 4551’e gönderebilirsiniz. Mesajın ardından telefonunuza tarifenin onaylandığına dair bir mesaj gelecektir. Bu mesajdan sonra rahatlıkla dakika ve internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dopdolu Paket

Adından da anlaşılacağı gibi Bimcell bu tarifede müşterilerine oldukça iyi bir dakika ve internet hizmeti sunmaktadır. Dopdolu Paket’te her yöne 600 dakika konuşma hakkı ve tam 4 GB internet bulunmaktadır. Ayrıca paketi yaptığınızda Bimcell’lilerle sınırsız konuşma hakkına da sahip oluyorsunuz. Tarife fiyatı ise diğer operatörlerle karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Sadece 28 TL’ye Dopdolu Paket’e sahip olabiliyorsunuz. Pakete sahip olmak için telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle “DOPDOLU” yazarak 4551’e mesaj atabilirsiniz. Tarifeniz tanımlandığında bir bildirim mesajı gelecektir. Bu mesajdan sonra rahatlıkla paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 2016 ve 2017 yılları boyunca günceldir.

Efsane 6 GB Paketi

Bimcell bu paketle müşterilerine yüksek miktarda dakika hem de internet hizmeti sunmaktadır. Efsane 6 GB Paketi’nde her yöne 900 dakika konuşma hakkı ve 6 GB internet bulunmaktadır. Ayrıca diğer Bimcell’lilerle sınırsız konuşma hakkına sahip olabiliyorsunuz. Bu pakete ayda 33 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Efsane 6 GB Paketi yapmak için mesaj bölümüne büyük harflerle EFSANE6GB yazarak 4551’e gönderebilirsiniz. Gelecek olan onay mesajından sonra dakika ve internetiniz rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

İkili 1 GB internet Paketi

Bimcell’in İkili 1 GB Paketi ile birlikte 1 GB internet ve 600 dakika her yöne konuşma haklarından yararlanabiliyorsunuz. Bu pakette ne yazık ki Bimcell’lilerle sınırsız konuşma hakkı bulunmamaktadır. 19 TL’ye sahip olabileceğiniz bu paketi almak için büyük harflerle “IKILI1GB” yazarak 4551’e gönderebilirsiniz. Ardından gelecek onay mesajından sonra dakika ve internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

bimcell bedava internet

bimcell bedava internet

İkili 2 GB Hediye internet Paketi

Bimcell bedava internet paketlerine son sürat devam ediyoruz. Sadece 23 TL’ye bir ay süre ile kullanabileceğiniz her yöne 600 dakika ve 2 GB internet istiyorsanız İkili 2 GB Paketi’ni seçebilirsiniz. Bimcell’lilerle sınırsız konuşma özelliğinin bulunmadığı bu pakete 4551’e büyük harflerle “IKILI2GB” yazarak mesaj atabilirsiniz. Onay mesajından sonra paketinizi 23 TL karşılığında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell SMS Paketleri

Karma paketlerde genel olarak konuşma ve internet hakkı bulunmaktadır. Bu paketlere ek olarak SMS paketi yapmak isterseniz önünüzde 3 tane seçenek bulunmaktadır. Aylık 4 TL’ye 100 SMS, 7 TL’ye 500 SMS veya 9 TL’ye 2000 SMS alabilirsiniz. Aynı ay içerisinde paketiniz bittiğinde tekrar aynı SMS paketini veya diğer SMS paketlerinden birini satın alabilirsiniz. Bimcell 100 SMS paketi yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne 100SMS yazarak 4551’e mesaj atabilirsiniz. 500 SMS için 500SMS yazarak 4551’e, 2000 SMS için ise 2000SMS yazarak 4551’e mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca *120#’yi tuşlayarak SMS paketlerinden istediğinizi seçmeniz mümkündür. SMS paketleriniz tanımlandığında bir onay mesajı gelecektir. Bu mesajdan sonra SMS’lerinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bimcell İnternet Paketleri

Sadece internet paketi yapmak isterseniz 250 MB, 1 GB ve 2 GB internet paketlerinden birini tercih edebilirsiniz. Aylık 5 TL’ye 250 MB internet paketi yapmak için 250MB yazarak 4551’e, 9 TL’ye 1 GB internet almak için 1GB yazıp 4551’e, aylık 16 TL’ye 2 GB internet paketi almak içinse 2GB yazarak 4551’e mesaj atabilirsiniz. Ardından *120#’yi tuşlayarak internet paketinizi seçebilirsiniz. Bimcell İnternet Paketiniz tanımladıktan sonra size bir mesaj gelecektir. Bu onay mesajından sonra internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer paketlerinizi iptal etmezseniz her ay yenilenecektir. Bu nedenle eğer bir sonraki ay internet paketi yapmayı düşünmüyorsanız veya başka bir internet paketi yapacaksanız mevcut internet paketinizi iptal etmeniz gerekmektedir.

Bimcell Konuşma Paketleri

Aylık 12 TL’ye her yöne 250 dakika, 14 TL’ye her yöne 500 dakika konuşma paketi yapabilirsiniz. 250 dakika paketinden yararlanmak için 250DK yazarak 4551’e mesaj atabilirsiniz. 500 dakika paletinden yaralanmak içinse 500DK yazarak 4551’e mesaj gönderebilirsiniz. Konuşma paketinizi seçmek için *120#’yi tuşlayarak Ses Paketlerinden birini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz Bimcell konuşma paketiniz onaylandıktan sonra size bir onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajından sonra dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bedava internet tercih değildir, unutmayın…

Bimcell Kampanyaları

Tek seferde Bimcell hattına 20 TL ve üzeri yükleme yapan Bimcell müşterilerine SMS ve internet hediyeleri verilmektedir. 20 TL ve üzerinde yükleme yaptığınızda her yöne kullanabileceğiniz 500 SMS ve 1 GB internet kazanıyorsunuz. Üstelik bu hediyeler mevcut tarifenize ek olarak kullanılabilmektedir. Hediye 500 SMS ve 1 GB internetiniz 30 gün içerisinde kullanılmalıdır ve kullanılmazsa bir sonraki ay’a devretmemektedir. Gelecek onay mesajından sonra hediye SMS ve internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell’e Nasıl Geçilir?

En yakın BİM mağazasına giderek Bimcell’e geçmeniz mümkündür. Bimcell numara taşıma işlemi için sadece kimliğiniz ile mağazaya uğrayarak Bimcell’e geçebilir, uygun kampanya ve fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum