Fenercell Bedava internet Paketi Kampanyaları 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Fenercell Bedava internet Paketi Kampanyaları 2017

Büyük Fırsat 4GB Paketi Dahilinde 1000 Dakika 1000 SMS ve 4GB Cepten internet Ayda Yalnızca 35 TL!

Şimdi Fenercell’e gelenler kazanıyor! Büyük Fırsat 4GB paketi ile doya doya internette gezebilecek ve pakete dahil olan her yöne 1000 SMS ve her yöne 100 dakika ile istediğiniz kadar sevdiklerinizi arayıp mesaj atabileceksiniz. Büyük fırsat 4GB paketinden yararlanmak için Fenercell hattı almanız ya da numaranızı Fenercell’e hiçbir geçiş ücreti ödemeden taşımanız yeterli olacaktır. Büyük fırsat 4GB paketi nasıl yapılır? Fenercell hattına sahip olanlar, numarasını taşıyanlar ya da yeni hat alan herkes bu paketten ya da diğer Fenercell tarifeleri ve Fenercell kampanyalarından yararlanabilir. Peki bu paket nasıl yapılır sorusunun cevabına geçecek olursak, FIRSAT4GB yazıp 5555’e ücretsiz mesaj göndererek bu pakete ayda sadece 35 TL’ye sahip olabilirsiniz. 30 gün boyunca geçerli olan paketinizin süresi dolduğu zaman iptal edilmediği sürece yenileneceğini unutmayın. Paketinizdeki kalan kullanımlarınızı görmek için KALAN FIRSAT4GB yazarak 5555’e gönderebilirsiniz. Aynı zamanda paketinizi iptal etmek isterseniz IPTAL FIRSAT4GB yazara 5555’e yollamanız yeterlidir.

Fenercell Şampiyon Tarife

2017 yılında da sevdiklerinizle iletişiminiz kopmasın diye Fenercell yanınızda! Fenercell paketlerinde her türlü avantaja çok uygun fiyatlarla sahip olursunuz. Fenercell’in Şampiyon Tarife seçeneğinden bahsedecek olursak, bu tarifeye geçenler hem her yönü dakikası sadece 20 kuruşa arayıp hem de Fenercell’liler ve tüm takım hatlarıyla konuşabileceği 2000 dakika kazanıyor. Bu tarife faturasız hatları kapsamaktadır.

1 GB Cepten İnternet Paketi Yalnızca 10 TL

Fenercell’e numarasını taşıyanlar ve yeni bir faturalı Fenercell hattı alanlar için geçerli olan bu fırsattan yararlanmak için yapılması gereken tek şey NETM1 yazıp 5555’e göndermek. Bu internet paketi bir fatura dönemi içerisinde sadece bir kez satın alınabilir. Diğer aylarda iptal etmediğiniz sürece paketiniz her ay otomatik olarak yenilenecektir. Paket iptali için IPTAL MUHTESEM yazıp 5555’e ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Kolay 2GB Paketi 400 DK, 2000 SMS ve 2GB İnternet Ayda Sadece 20 TL

Fenercell’e gelenler için her yöne 400 dakika, her yöne 2000 SMS ve 2GB internete ayda yalnızca 20 TL’ye sahip olma imkanı kazanıyor. Eğer sizde numaranızı Fenercell’e taşıyacak ya da yeni bir hat alacaksanız bu pakete kolayca sahip olabilirsiniz. Kolay 2GB paketi nasıl alınır? Bu pakete sahip olmak için KOLAY 2GB yazıp 5555’e gönderin ve 1 ay boyunca sadece 20 TL’ye bu pakete sahip olun. Pakete dahil olmanın başka bir yolu ise müşteri hizmetleri ile iletişime geçmektir. 1 ayın sonunda iptal etmediğiniz ve yeterli bakiyeniz bulunduğu sürece paketiniz otomatik olarak yenilenmeye devam eder. Kalan kullanımlarınızı öğrenmek için KALAN KOLAY2GB yazıp 5555′ gönderebilir, paketinizi iptal etmek için ise IPTALKOLAY2GB yazıp yine 5555’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

Büyük Fırsat 2GB Paketi 1000 DK, 1000 SMS, 2GB Ayda Yalnızca 27 TL

Numarasını taşıyan ya da yeni hat alarak Fenercell Şampşiyon tarifesine dahil olan herkes her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2GB internet paketine ayda sadece 27 TL’ye sahip oluyor. Ayrıca Fenercell Şampiyon tarife özelliği dahilinde 20 TL ve üzeri yüklemelerinizde her yöne taraftar hatları arasında geçerli 2000 dakika hediye. Pakete kayıt olmak için FIRSAT2GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. Kalan kullanımlarınız için KALAN FIRSAT2GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Paketinizi iptal etmek istiyorsanız, IPTAL FIRSAT2GB yazıp yaıp yine 5555’e ücretsiz mesaj atarak paketinizi iptal edebilirsiniz.

Fenercell Hediye Tarifesi 1000 DK, 1000 SMS, 4GB İnternet Ayda 29 TL

Fenercell’e gelenler her zaman kazanmaya devam ediyor. Faturalılar için geçerli Fenercell hediye tarifesine gelerek birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Fenercell hediye tarifesi 100 dakika, 1000 SMS ve 4GB internetiyle birlikte ayda sadece 29 TL. Üstelik taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma da dahil! Fenercell’in fırsatları bu kadarla kalmıyor! Şimdi tarifeye yeni gelenlere özel 6 ay boyunca tarifeye ek aylık 2GB internet! 6 ay boyunca tarifenize ek 2GB internetten yararlanmak istiyorsanız EKLE 2GB yazıp 5555’e göndererek kampanyadan sizlerde faydalanabilirsiniz.

Bedava Paket

Eğer 6 ay boyunca hiç internet kullanmamış iseniz, Fenercell bedava internet paketine sahip olabilirsiniz ve sosyal medyayı rahatlıkla keşfe çıkabilirsiniz. Bu paketin geçerlilik süresi 30 gündür ve faturalı hatlar için geçerlidir. Tarifeleri ve değişen fiyatlandırmaları takip ederken aynı zamanda  sizin için sunduğumuz hediye paketlerden de yararlanabilirsiniz. Bu fırsatları kaçırmamak için bizi takipte kalın. Ayrıca popüler konularımızdan olan bedava internet konusuna dahil olmak istersen durma, hemen tıkla ve keyfini çıkar.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum