Fenercell Faturalı Tarifeleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Fenercell Faturalı Tarifeleri

1907 Büyük Fenercell Tarifesi

Fenercell faturalı hatlar için olan 1907 Büyük Fenercell tarife içeriği, her yöne 1000 dakika, her yöne 900 SMS ve 7 GB cepten internettir, üstelik tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma hediye! Tüm bunlara taahhütlü olarak 45 TL’ye sahip olabilirsiniz. Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti 55 TL’dir. Taahhütlü ücretten yararlanmak için kayıt tarihinizden itibaren SMS yoluyla ya da müşteri temsilcisini arayarak 12 ay taahhüt için onay vermeniz gerekmektedir.  Bu tarifeden, numaranızı taşıyarak, yeni bir Fenercell hattı alarak ya da faturasız Fenercell hattınızı faturalıya taşıyarak yararlanabilirsiniz. Fenercell faturalı tarifenizin güncel borç bilgisini GUNCEL yazıp 5555’e göndererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca tarife kapsamında kalan dakikalarınızı öğrenmek için SES, kalan internet kullanımınızı öğrenmek için INTERNET, kalan SMS haklarınızı öğrenmek için, SMS yazıp, 5555’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca tarifenizde kalan kullanımların tümünü 9333’ü arayarak ya da *124#’yi tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Fenercell Sınırsız 600 Tarifesi

Bu tarife yeni hat alanlar, numarasını taşıyanlar ve faturalı Fenercell sahipleri için geçerlidir. Paket dahilinde her yöne 600 dakika, her yöne 100 SMS ve 3GB cepten internet kullanım hakkına ayrıca sınırsız grup içi konuşma hediyesi ile tüm taraftar hatları ile sınırsız konuşma hakkına ve FB Haber Paketine ayda sadece taahhütlü 27 TL’ye, taahhütsüz ise 35 TL’ye sahip olacaksınız. Taahhütlü fiyat, 12 ay boyunca bu tarifede kalmayı taahhüt eden müşteriler için 12 ay boyunca geçerli olacak olan fiyattır. Taahhüt vermeyen müşteriler için geçerli olacak olan fiyatlandırma taahhütsüz fiyat üzerinden yapılacaktır. Müşteriler SMS yolu ile ya da müşteri temsilcisi aracılığı ile taahhüt onaylarını verebilirler. Tarifenizde kalan kullanım haklarınızı 933’ü arayarak ya da SMS yoluyla öğrenebilirsiniz.

Fenercell Sınırsız 500 Tarifesi

Yine faturalı Fenercell tarifelerinden olan Sınırsız 500 tarifesinde her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1GB internet kullanım hakkınız olacaktır. Üstelik bu tarifede de sınırsız grup içi konuşma fırsatı! Bu tarifeye taahhütlü olarak ayda sadece 30 TL’ye, taahhütsüz olarak ise de 40 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taahhüt SMS yoluyla ya da dilerseniz müşteri temsilcimizle iletişime geçerek onayınızı verebilirsiniz.

15’lik Tarife

Fenercell faturalı hizmetlerinden olan 15’lik tarife bütçenize oldukça uygun bir tarifedir. Bu paket dahilinde her yöne 150 dakika ve 150SMS ayda sadece taahhüt onayı verdiğiniz takdirde 15 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taahhüt onayı vermediğiniz zaman her ay ödeyeceğiniz miktar 17 TL’dir. Numarasını yeni taşıyanlara pakete ilave olarak her yöne 100 dakika ve her yöne 100 SMS hediye! Fatura döneminiz boyunca kalan konuşma sürenizi öğrenmek istiyorsanız SES, kalan SMS kullanımını öğrenmek istiyorsanız SMS yazarak 6000’a ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

Fenercell 21’lik Tarife

Bu tarife ile geçerli olacak her yöne 250 dakika, 250 SMS ve 250 MB internete ayda sadece 21 TL’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik diğer belirlenmiş olan taraftar hatlarıyla sınırsız konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz. Taahhüt vermeyen müşteriler için bu fiyat 26 TL’dir. SMS aracılığı ile taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Kayıt tarihinden itibaren 60 gün içinde taahhüt vermeyen müşteriler taahhütsüz fiyat üzerinden ücretlendirileceklerdir.

Fenercell bedava internet konusunda hangi kriterleri sağlarsanız ücretsiz paket sahibi olabileceğinizi anlattık, bakınmanı tavsiye ederiz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum