Fenercell SMS ve Konuşma Paketleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Fenercell SMS ve Konuşma Paketleri

Taraftar 250 SMS Paketi

Tarifenizin sunduğu fenercell bedava sms kullanımlarınız size yetmiyorsa ayda sadece 10 TL’ye her yöne 250 SMS hakkına sahip olabilirsiniz. Paket kapsamında kalan SMS kullanımlarınızı öğrenmek için SMS yazıp 5555’e gönderin. Paket kapsamındaki 250 SMS yurtiçi mesajlaşmalarınızda geçerlidir. Paketinizi satın aldığınızdan itibaren iptal etmediğiniz sürece paketiniz aylık 10 TL karşılığında yenilenmeye devam edecektir. Taraftar 250 SMS paketi nasıl yapılır? Bu üyelik SMS ve müşteri temsilcisi ile irtibata geçilerek yapılabilir.

Yeni Faturasız SMS

Müşterilerimiz 2017 yılında da bol bol mesajlaşmaya devam ediyor! Her yöne geçerli 1000 SMS ve tüm Fenercelli’ler arasında kullanılabilecek 10000 SMS ayda sadece 9 TL! Toplam 11000 SMS’lik Fenercell kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey KAYIT yazıp 4907’ye mesaj atmak. 30 gün boyunca geçerli olacak olan paketinizle doya doya mesajlaşabilirsiniz. Paketinizde kalan SMS’leri öğrenmek için BILGI11000 yazıp, 8907’ye ücretsiz mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu pakete sahip olabilmeniz için hattınızda en az 10 TL bulunmalıdır. 30 gün içerisinde bu paketten 1 kez faydalanılabilir. 30 günün sonunda paketinizde kalan SMS’ler silinecektir. Bedava sms kampanyaları güncellendikçe takipçisi olacağız ve bu konu altından paylaşacağız.

Taraftar 250 Dakika Konuşma Paketi

Taraftar 250 Dakika konuşma paketleri dahilinde 30 gün geçerli olacak 250 dakika hattınıza 16 TL karşılığında yüklenir. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece e hattınızda yeterli miktar olduğu müddetçe paketiniz yenilenmeye devam edecektir. Kalan dakikalarınızı öğrenmek için SES yazarak 5555’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Paketinizdeki dakikaları tamamına yakın olarak tükettiğiniz zaman size bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu paket bir fatura dönemi boyunca yalnızca bir kez satın alınabilir. Eğer kullanımların bitme süresine daha varken paket iptal edilirse, kullanım süresi boyunca kalan dakikalar kullanılmaya devam edilebilir. Pakete üye olmak için mesaj yoluyla ya da müşteri temsilcimizle iletişim sağlayabilirsiniz.

Fenercell İyi Günler Paketi

Fenercell’liler İyi Günler Paketi ile konuşmaya doyuyor! Sabah 5’ten akşam 5’e kadar fatura döneminiz boyunca 3000 dakika konuşma ayda sadece 9 TL. Bu kampanyaya dahil olmak için IYIGUN yazıp 5555’e gönderin ve üyeliğiniz başlasın. Paketten kamu tarifeleri ve bireysel hatlar faydalanabilir. Paketinizde kalan dakikaları öğrenmek için SES yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Paketiniz bitme aşamasına geldiğinde size uyarı mesajı yollanacaktır. Ayrıca 9333’ü de arayarak kalan kullanımınızı öğrenebilirsiniz. Eğer paketinizi iptal etmek isterseniz IPTAL GUN yazarak 6031’e ücretsiz mesaj göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz. Paketiniz iptal olunca size mesajla bildirilecektir. En iyi ve en ekonomik Fenercell tarifeleri için takipte kalın.

Fenercell İyi Geceler Paketi

Ayda sadece 9 TL’ye sabah 9’dan akşam 9’a kadar 30 gün boyunca geçerli toplam 3000 dakikaya sahip olmak ve sevdiklerinizle doya doya konuşmak için hemen IYIGECE yazıp 5555’e mesaj atın ve üyeliğiniz gerçekleşsin. Kalan kullanım sürelerinizi öğrenmek için SES yazıp 5555’e gönderebilirsiniz ayrıca kullanımlarınızı sesli mesaj yoluyla da dinleyebilirsiniz. Dakikalarınız bitmeden önce size mesaj ile bildirim gelecektir. Paketiniz iptal olmadığı sürece her ay dakikalarınız yenilenecektir. Paketinizi iptal etmek istiyorsanız IPTAL GECE yazarak 5555’e ya da 6031’e ücretsiz mesaj yollayarak iptal edebilirsiniz. İptal işlemi gerçekleştiğinde iptal olduğuna dair SMS ile bilgi alacaksınız. 

Fenercell bedava internet kampanyaları içinde ilgili konumuzu ziyaret edebilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum