GarantiOne ile 1GB Hediye internet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Gençlerin en çok tercih ettiği banka olan Garanti bankası yeni bir kampanya ile yeniden karşınızda. Daha önce benzer memnun edici hediyeler sunan banka, bu kez sadece kendi kullanıcıları için yeni bir jest peşinde. Google Play veya AppStore’dan indireceğiniz GarantiOne uygulaması ile sizde 1 GB Hediye internet kazanabilirsiniz. Nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyim. Hemen tarif edelim;

Öncelikle uygulamayı indiriyoruz. Sonrasında kullanıcısı olduğumuz Garanti Bankası bilgilerimiz ile mobil uygulamaya giriş yapıyoruz. İlk 50.000 kişinin faydalanabileceği bu kampanyanın sınırlı olduğunu unutmayalım. Giriş yaptıktan sonra 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz ve tekrar yenilenmeyecek olan 1 GB internet hediyesi aktif olacaktır. Aktif olduğuna dair bir SMS alacaksınız. Onay mesajı gelmeden lütfen kullanım yapmayın, zira kontörünüz, TL’niz veya paketiniz azalabilir.

GarantiOne 1GB Hediye İnternet

Peki ya bu hediyeden hangi operatör sahipleri yararlanabilir?

Bu hizmetten Garanti Bankası kullanıcısı olan tüm operatörler kullanabilir. Yani ister Turkcell ister Türk Telekom veya Vodafone’lu olun hiç farketmez. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirip giriş yapmak. Bu işlemleri tamamladıktan sonra sizde hediyeniz ile internet işlemlerinizi halledebilirsiniz.

GarantiOne ile neler yapılabilir?

Bu uygulama ile Garanti Bankası şubesinden yapabileceğiniz havale, EFT, fatura ödeme, kontör alımı, döviz işlemleri gibi bir çok işlemi tamamen sizin kontrolünüzde olacak şekilde hızlıca, sıra beklemeden yapabilirsiniz. Aslında bu hediyenin diğer bir sebebide kullanıcıları mobil şube yani internet bankacılığı kullanımına teşvik etmektir. Türk Telekom bedava internet konusunda da buna benzer bir uygulamanın olduğunu görmüştük. Firmalar bu tarz kampanyaları belli emeller için yapmaktadır. Ayrıca belirtmek zorunda olduğumuz için yazıyorum bunuda. Garanti bankası istediği zaman kampanyayı sonlandırma yada şartlarda değişiklik yapma hakkını gizli tutar. Bu değişikliklerden Garanti veya bedava-internet.net sorumlu tutulamaz. Güncel değişiklikler için bankanızla görüşebilirsiniz.

Bir önce ki yazımız olan Vodafone bedava internet konusuna gözatmak isterseniz tıklayın.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum