Hattımı Teknosacell’e Nasıl Taşırım, Geçiririm?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Hattımı Teknosacell’e Nasıl Taşırım, Geçiririm?

İletişimlerinizi verimli şekilde yapabilmeniz ve indirimlerin anında cebinize gelmesini sağlamanız adına Teknosacell tam size göre. Operatör kullanıcıları artık Teknosacell dünyasına ayak basma merakı içerisinde yer alırken hatlarını Teknosacell’e nasıl taşıyacakları konusunda bilgi edinmeye çalışıyor. Teknosa tarafından müşterilerine özel olarak sunulmuş olan mobil iletişim hattıyla Teknosa fırsatlarını değerlendirme şansına sahip olacaksınız. Öncellikli olarak hattınızı Teknosacell’e geçişinin nasıl olacağını bilmeli ve hemen indirimli tarifelerden yararlanmalısınız.

Pazarda henüz çok yeni olan bu operatörün fırsatlar dünyasına nasıl giriş yapacağınızı ve nasıl faydalanacağınızı biraz açıklayalım.

Teknosacell’e Geçiş

Hattınızı Teknosacell’e taşımanız için ilk olarak hem faturanız hem de kimliğinizle birlikte ilk iş olarak Teknosa mağazasında yerinizi almalısınız. Mağazaya vardıktan hemen sonra sizden istenen formu doldurarak bilgileri tamamlamalısınız. Formu tamamladıktan sonra ise SIM kartınızı almalı, SMS aracılığı ile gelen indirim çeki şifrelerinizi de teknosa mağazasında hemen kullanmaya başlayın. Bu sayede artık teknosa mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizi daha tasarruflu hale getirmeniz de mümkün olacak. Üstelik Teknosacell’e gelen kişiler mesajlaşma, internet ve yurt dışı bağlantıları gibi daha pek çok geniş yelpazeye yayılan hizmetlerden de en iyi şekilde yararlanma şansına sahip olacaktır. Teknosacell’e geçiş için hiçbir şekilde ekstra ödeme zorunluluğu altında olmayacağınızı da belirtmek isteriz. Operatörün sitesinde yer alan her şey dâhil tarifelerden yararlandığınız gibi aynı zamanda indirim çeki şifrelerini de dilediğiniz zaman dilimi içerisinde kullanma imkânına da sahip olacaksınız. Sırasıyla yapacağınız adımları şu şekilde belirtebiliriz,

  • Hattınızı Teknosacell’e taşımak için kimliğiniz mutlaka yanınızda olmalı
  • Faturanızı da yanınıza alarak en yakın teknosa mağazalarının yolunu tutmalısınız
  • Teknosacell Formu doldurmalı
  • SIM kartınızı alarak SMS yoluyla gelen indirim çeki şifrenizi kullanmaya başlamalısınız.

Tüm bu işlemleri eksiksiz şekilde yaptığınız takdirde ise hattınızı çok kolay bir şekilde Teknosacell’e taşımış olacaksınız. Müşterileri için çok cazip imkânlar sunulduğu için artık hemen herkes ilk iş olarak Teknosacell’li olma planı içerisine girmiş bulunuyor. Teknosacell GSM ve cep telefonu mağazaları artık ülkemizin her bir noktasında yer aldığından dolayı hattınızı taşıma yapma konusunda herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız.

Teknosacell’li Olma Zamanı

Türkiye’de ki mağaza zincirine göz atıldığında oldukça fazla olan Teknosa, mobil iletişim hattını da kullanıcılara sunarak hattını Teknosacell yapma ayrıcalığı tanıyor. Üstelik aylık konuşma tarifelerinin de 22 TL gibi çok cazip imkânlar aracılığı ile başlıyor olması pek çok mobil kullanıcılarında Teknosacell’e kaymasına zemin hazırlıyor. Teknosa mobil hatlar, artık teknosa mağazalarında satışa sunulmaya başlandığı gibi isteyen hemen herkes Teknosa mağazalarının bir an önce yolunu tutarak hatlarını en kısa süre içerisinde değiştirme şansına sahip olacak. Bundan böyle numara taşımanız için yanınızda kimliğinizi ve faturanızı bulundurmanız yeterli olacak diyebiliriz.

Teknosacell Tarifeye Ek Telefon Kampanyası için ise ilgili konumuzu ziyaret edebilir, size en uygun özelliklere sahip olan cihaza anında sahip olabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum