Hattını Taşı, Turkcell’den 8GB Bedava internet Kazan

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Hattını Taşı, Turkcell’den 8GB Bedava internet Kazan

Ülkemizin en büyük GSM şirketi Turkcell büyük alt yapı yatırımlarıyla sizlere layık bir hizmet kalitesini sunmaya devam ediyor. Turkcell hat taşıma sistemi ile numaranız hangi operatörde olursa olsun hattını Turkcell’e taşıyanlar birçok fırsatı yakalamış olacaklar. Tartışmasız bir şekilde en geniş kapsama alanına ve en hızlı iletişim servis sağlayıcı olarak değerli müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede hedefliyoruz. Şu an kullandığınız hattı son derece basit bir şekilde Turkcell’e taşıdığınızda hızlı bir erişimin keyfini yaşayacaksınız. Eğer sizde Turkcell avantajlarından faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız buna karar vermek ve Turkcell avantajlarından yararlanmaya başlamak. Üstelik bedava internet hediyeli ve kullanmış olduğunuz numarayı Turkcell’e taşıdığınızda kullanmış olduğunuz numarayı kullanmaya devam ediyorsunuz ve değişmiyor.

Hattımı Taşımam Ne Kazandıracak?

Öncelikle Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş ağıyla Turkcell’li olma ayrıcalığını yakalamış olacaksınız. Dolayısıyla çekmeyen bir telefonunuz diye bir kavram ile karşılaşmamış olacaksınız. İkinci bir avantaj tam 8 GB bedava internet hediyesi ile bedava internet kazanmış oluyorsunuz. Ve bunu 4 ay boyunca her ay 2 GB şeklinde kullanacaksınız. Numaranızın taşınma işleminin ardından cep telefonunuza aylık 2 GB hediye internet paketinizin aktifleştiği bilgisi geliyor. Tabi hemen bir hatırlatma yapalım bu kampanya sınırlı bir zaman dilimi için geçerli. Bu hatırlatmamızın ardından Turkcell avantajlarından bahsetmeye kaldığımız yerden devam edelim. Numara taşıma işlemini gerçekleştirmeniz durumunda bu paketin 12 ay kalma taahhüdü dışında başka bir taahhüde gerek duyulmuyor. İşlemin iptali durumunda kullanmış olduğunuz süre çerçevesinde yapılmış indirimler faturanıza yansımaktadır. Numara taşıma işleminin sonunda cep telefonunuza gelecek kısa bir mesaj ile 4 ay boyunca her ay 2 GB bedava internet kullanabileceksiniz. Ayrıca hediye çekiniz yine cep telefonunuza kod olarak yönlendirilecektir. Üstelik taşıma işleminin ardından paket değişikliklerini kolayca yapabiliyorsunuz. Artık Turkcell hattınız olduğundan direk 532 servisini kullanarak kullandığınız paketi kolayca değiştirebiliyorsunuz.

Turkcell 8GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell 8 GB bedava internet kampanyası dahilinde hattını taşıyanlara sunulan imkanlar çerçevesinden birden fazla hattınızı taşıyabilirsiniz. Fakat bu hizmet iki numaraya kadar sınırlandırılmıştır. Ayrıca aynı ev adresiniz  üzerinden toplam üç kez hat taşıma işlemi yapabiliyorsunuz. Kısa bir bilgi daha ilave edelim numara taşıma işlemi ardından adres değişiklikleriniz için en yakın Turkcell bayisinden yararlanabilirsiniz. Tabi ki bu işlemler geçici TC numarasına veya vasi tayin edilmek suretiyle yapılamıyor bizzat başvuruda bulunmanız gerekiyor. Güvenlik açısından doğru bir uygulama sonuçta yasadışı hat taşımaların veya edinimlerin önüne geçilmiş oluyor. Turkcell müşterilerinin güvenliği noktasında oldukça hassas bir politika izlemektedir. Ayrıca numara taşıma işlemi sırasında başvurunuzu iptal etmek isterseniz  bu Turkcell bu  işlemi mevcut operatöre göndermediyse başka herhangi bir gereksinim duymadan başvurunuzu iptal ediliyor. Bunun yanı sıra başvuru işleminizin ardından başvuru durumunuzu sorgulamak istemeniz halinde internet üzerinden söz konusu işleminizin son halini sorgulayabiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra birden fazla Turkcell hattına sahipseniz fatura işlemlerini tek numara üzerinden yönlendirmek suretiyle ödeme kolaylığı sağlanıyor. Fakat yönlendireceğiniz bu hattınızın 6 ay gibi bir süre Turkcell hattı olması gerekiyor. Bunun dışında e-faturadan yararlanmak için son iki ay içerisinde size ait bir başka bir e faturanızı ilgili kurumdan aslı gibidir onayı alarak belgelemeniz durumunda e faturaya geçebiliyorsunuz. İsterseniz yakın derecedeki kişiler örneğin babanız veya anneniz ya da eşiniz adına fatura yönlendirme imkanınız bulunmaktadır. Turkcell yeni müşteri ile daha güçlü.

Turkcell bedava internet paketi ile sizde bu zevkin doruklarına ulaşın. Sitemizi sürekli takip ederek bir çok operatörün sayısız kampanya, indirim ve hediyelerinden haberdar olabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum