IŞİD 2 Türk Askerini Yaktı – Video izle

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

IŞİD 2 Türk Askerini Yaktı – Video izle

Işid biraz önce yayınladığı bir video ile 2 Türk askerini yaktı. Bu kahreden görüntüler ne yazık ki internete düştü, çünkü bunun yayılmasını isteyen mihrakların sayısı oldukça fazla. Allah birliğimizi bozmaya çalışanlara fırsat vermesin. Işid 2 Türk askerini yaktı belki ama bu devlet bunu yanlarına bırakmayacaktır. Kaldı ki video montaj gibi duruyormuş, izleyenlerin yorumu bu yönde. Kimse ümidini yitirmesin.

İddalar Gerçek mi?

Videoyu sosyal platform da izleyenlerin yorumu şöyle;

“Çok kötü bir oyunculuk var, Flash TV misali. Askerlere sözler ezberletilmiş resmen okuyorlar. Dakikalar sonra öleceğini bilen bir asker bunu yapmaz. ABD’nin yıllarca insanlara izlettiği katletme görüntülerinin ajans yapımı olduğu ortaya çıkınca bunlara da inanmak zorlaşıyor.

Ayrıca bu 2 Mehmedimiz  görevdeyken kaçırılmıştı, kamuflaj çıt çıtları nerede? Sökülse bile yerinde iz bırakır. Bu izler koyu yeşil olur ve hemen göze batar. Adamlar ne zamandır esir, ama yüz ve vücutlarında çizik veya leke bile yok. Ne kadar mümkün? Sefter Taş’ın ailesi ise kaçırılma iddaasından sonra çok sessiz kaldı, çocuklarının IŞİD ile bir bağlantısı olduğu haberleri ortaya çıktı. Ama gerçeği devletimiz bilir.

Askerimiz Jandarma İstihbarat Teşkilatındanım diyor, böyle bir birim varmı halen? Kontrgerilla teşkilatının Suriye’de ne işi olabilir?”

gibi yorumlar kullanıcılar tarafından paylaşılıyor. Video montaj mı derseniz, evet olabilir derim.

IŞİD 2 Türk Askerini Yaktı – Video

Videoyu kaldırdım, lütfen saçma yorumlar yapmayın konuyuda birazdan sileceğim yoğunluktan silemedim kapanıyor site. Işid 2 türk askerini yaktı video izle anahtar kelimesi için daha fazla yayın yapamayacağız.

Video eklenmedi ve eklenmeyecektir, provokasyona ortak olmayalım.

Kaynak : redaktif.net adresidir.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum