İstanbulda Yarın Okullar Tatil mi? 30 Aralık Cuma 2016

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

İstanbulda Yarın Okullar Tatil mi? 30 Aralık Cuma 2016

Tüm yurdu yavaş yavaş etkisi altına alan kar özellikle doğu illerimizde hayatı olumsuz etkiliyor. Kapanan köy yolları, 3 metreyi aşan kar dağları günlük hayatı yaşanmaz hale getirirken 30 Aralık Cuma itibari ile Marmara, Ege, Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerimizde de kar şiddetini artıracak. Peki yarın okullar tatil mi yoksa değil mi? Bugün içerisinde yani 29 Aralık tarihinde yoğun kar yağışı Ankara, Bilecik, Denizli, Kütahya, Afyon, Uşak, Isparta gibi illerimiz de okulların tatil olmasına sebep oldu.

İstanbulda Okullar Yarın Tatil mi?

İstanbul‘da henüz etkisini göstermeyen kar, hayatı olumsuz etkilemediği için tatil görünmüyor. Valilikten de tersi yönde bir açıklama zaten gelmedi. Vali Vasip Şahin capsleri son günlerde çok popüler olsada o sevdiğimiz yüzünü henüz göstermedi, çocuklar bu duruma çok içerleniyor. İstanbulda okullar tatil mi sorularının artması üzerine bir açıklama beklenirken, Avrupa yakasında karın daha şiddetli olması acaba sorularını akıllara getirdi. Şimdilik tatil uzak bir ihtimal çocuklar, olur da şüphede kalırsanız televizyona bakmadan okula gitmeyin. Zaten sabahcı olan çocuklarımız sabahın zifiri karanlığında okula gider oldu, birde zor kış şartları eklenirse durum içinden çıkılmaz bir hal alacak.

İstanbul’da Okullar Tatil mi?

30 Aralık Cuma günü için meteorolojinin tahminleri iç bölgelerde 5-10 cm örtülenme olacağı yönünde ama şu saat itibari ile kar şiddetli yüzünü göstermedi. Şu an için tatil ihtimali çok uzak çocuklar…

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum