İzmir Terör Saldırısı Anı – Video izle

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

İzmir Terör Saldırısı Anı – Video izle

Bugün üzücü bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istedik. İzmir Adliyesi’nde gerçekleştirilen hain terör saldırısı kahraman polislerimiz tarafından önlenmiştir, ölü ve yaralı sayısının artmasının önüne geçilmiştir. C kapısı önünde patlatılan bombalı araç, polislerin olay yerine gelmesiyle yerini çatışmaya bıraktı. Yüklü mühimmatlar ile terör estirmek amacıyla adliyeye gelen 2 terörist olay yerinde başlarından vurularak öldürüldü. Elazığlı kürt bir ailenin ferdi olan Fethi Sekin, canını feda ederek teröristlerin etkisiz hale getirilmesinde ve 2. bombalı aracın patlatılmasını önleme anlamında büyük bir fedakarlık örneği göstermiştir. Olayda 1’i polis 2 kişi hakkın rahmetine kavuşurken 2 terörist olay yerinde öldürüldü. Güvenlik kameralarına yansıyan video bir kahramanın daha ülkesi için kendini nasıl feda ettiğini ortaya koyuyor.

İzmir Adliye Saldırısı Gelişmeler

Başbakan Binali Yıldırım konuyla ilgili bilgi almak üzere İzmir valisi ile görüşmeler yaptı. Olay yerinde ki diğer bombalı araç ise kontrollü olarak patlatıldı. 3 kişi oldukları belirlenen saldırganlardan 3.’sü ise halen bulunamadı, arama çalışmaları sürüyor. Saldırı videosu izle konusu hakkında yeni video ve görüntüler gelmeye devam ediyor. Güncellemeleri ve yeni haberleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Öte yandan İzmir Barosu başkanı Aydın Özcan yaralıları hastanede ziyaret etmeye gitti. Taziye ve başsağlığı dileklerini iletti. İzmir Büyükşehir Belediye başkanı olan CHP’li Aziz Kocaoğlu’da bu hain saldırıyı kınayarak 80 milyon vatandaşın tek bilek, tek yürek olarak terörün üstesinden geleceğini belirtti.

izmir saldırısı video izle

izmir saldırısı video izle

 

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum