PTTCell Bedava internet Kampanyaları 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

PTTCell Bedava internet Kampanyaları 2017

Ptt güvencesi ile hizmet veren Pttcell son birkaç yıl içerisinde yapmış olduğu uygun kampanyalar sayesinde müşteri portföyünü hızla genişleten operatörlerden biri halini aldı. Avea yeni adıyla Türk Telekom mobil alt yapısını kullanan Pttcell uygun fiyata yüksek kalite ile hizmet veriyor. Pttcell yeni yıla sayılı günler yeni bedava internet kampanyaları başlattı ve halihazır da devam etmekte olan kampanyalarında 2017 yılı için devam edeceğini bildirdi. Pttcell de diğer operatörler gibi Pttcell’den yani hat alanlar yahut hattını Pttcell’e taşıyanlara özel pek çok avantajlı paket sunmaktadır. Pttcell de faturasız ve faturalı hat kullanıcılarına özel indirimli internet paketleri mevcut. Pttcelliler 2017 yılında da internetin keyfini doya doya çıkaracaklar gibi duruyor. Pttcell uygun fiyatlı olmasının yanına müşterilerine pek çok bedava internet kampanyası da sunmaktadır.

Pttcell internet Paketleri

Faturalı Hatlara Özel İnternet Paketleri

Muhteşem Paket

Pttcell 1 Gb muhteşem paket kampanyası 3 TL ye bir ay boyunca 1 GB internet içeren bir pakettir. Muhteşem 1 GB internet paketinden yalnızca Beklenen Tarifeli Pttcell müşterileri yararlana bilmektedir. Paket kullanım süresi 30 gündür. 30 gün içerisinde paket kotası dolduğu takdirde Pttcell müşterileri 3 Tl karşılığında bir kez daha muhteşem paketi satın alabilirler. Paket maksimum 2 kez yenilenebilmektedir. 1 GB kotası dolduğu takdirde internet hızı düşer. Operatör değişimi, Türk Telekom alt yapışında hizmetler veren diğer operatörlere geçiş, faturasız hatta geçiş durumlarında paket sona erer ve kullanılmayan haklar talep edilemez. Muhteşem 1 GB paketi kampanyası yurt içi bütün kullanımlar için geçerlidir.

PTTCell Sınırsız İnternet Kampanyası

Pttcell müşterilerinin 10 TL ye sahip olabilecekleri bu paket 30 gün boyunca sınırsız internet kullanımı sağlamaktadır. İlk 1 GB internet kullanımından sonra internet hızı 128 kbps ye düşer fakat 30 gün boyunca paket kullanımı bu hızla devam eder. Paket yalnızca her 30 gün için bir defa satın alınabilir. Süre sonunda herhangi bir işleme gerek kalmadan fatura yenilenir ve ücret bir sonraki ay faturasına yansıtılır. Paket kullanımı yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerli olup yurt dışı kullanımlarında yeni ücret tarifesinden kullanım bedeli tespit edilir. Nasıl yapılır sorularına cevap vermeye devam ediyoruz.

PTTCell 250 Mb  İnternet Paketi

Bu Paket ile Pttcell Müşterilerine haftalık 5 Tl karşılığında 250 Mb internet hizmeti sunmaktadır. Bu paket diğer paketlerden biraz farklı olarak otomatik olarak yenilenmemektedir müşteri paketi kullanmaya devam etmek için sms yolu ile talimat vermek zorundadır. Paket kullanım süresi haftalık paketlerin aksine 8 gündür. 8. Günün sonunda paket sona erer. Pakette kullanılmayan internet hakkı sona erer başka bir pakete aktarılamaz.

PTTCell 2 GB İnternet Paketi

2 GB internet paketi 29 TL karşılığında aylık olarak 2 GB internet kullanım hakkı tanıyan bir pakettir. Bu paket sahiplerinin 2 GB’lık internet kullanımının ardından internet hızlar 1 kbps’ye düşer fakat 2 GB üzerindeki kullanımlar ücretlendirilmez. Pttcell faturalı hat sahipleri bedava internet keyfini çıkarırlar. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum