Steam Yılbaşı indirimi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Steam Yılbaşı indirimi

Dünyanın en popüler çoklu oyun platformları arasında yer alan steam yüzbinlerce oyuncu grubuna sahiptir. 2016 sezonu içerisinde henüz bilinmeyen sebeplerden dolayı 3 saatlik bir erişim problemi yaşamış olan steam bununla birlikte birçok oyuncunun oyunlara giriş yapamadığını saptamıştır. Kısa süre içerisinde çözülen bu problem oyuncular tarafından oldukça sevindirici bir hal almıştır. Aynı zaman da oyuncular için oldukça geniş yelpazeye sahip olan steam birden fazla oyun erişimine sahip olmaktadır.

Steam Yılbaşı İndirimleri Ne Zaman Bitiyor?

Steam her yıl olduğu gibi 2017 yılı için de yılbaşı indirimleri hazırlamıştır. 22 Aralık 2016 Perşembe günü Türkiye saati 20:50’yi gösterdiğinde başlamış olacaktır. 2 Ocak 2017 tarihine kadar da devam edecektir. Bu sene de yılbaşı indirimleri, Noel indirimleri, kış indirimleri derken birçok popüler oyunun yüksek miktarda indirim göreceği de belirtilmiştir. Ayrıca geçmişe dönüp bakıldığında ise indirim sisteminin önceki yıllara nazaran oldukça değişim göstereceği de görülmektedir. Steam, kullanıcılarına bol bol indirim sunabilmek için ise yılın belirli dönemlerinde belirli indirim faaliyetler uygulamaktadır. Steam’ın yıl içinde düzenli olarak yapmış olduğu indirimler ise; kış ve yaz indirimleri, bahar indirimleri, haftalık indirimler, hafta sonu ve hafta ortası indirimleri olmak üzere birçok bölüme ayrılmaktadır.  Ancak zaman zaman bu rutinin dışına çıkarak oyuncuları için sürpriz indirimler de yapmaktadır. Dolayısıyla kullanıcıların hem belirli indirimlerden hem de sürpriz indirimlerden yararlanabilmesi için sürekli olarak takipte kalması gerekmektedir.

Steam Yılbaşı İndirimleri Nelerdir?

Steam 2017 yılbaşı indirimlerin de birçok oyunun listesi oyuncular için açıklanmış bulunmaktadır. Bunlar içerisinde ise; GTA 5, DOOM, Far Cry Primal, Batman Arkham Knight Premium Edition, Fallout, Rise Of Tom Raider, CS Go, ETS 2 gibi önemli oyunlar yer almaktadır. Bu oyunların indirimleri ise; en düşün oran olarak %30 görülmektedir. %50 %60 indirim oranlarına kadar da çıktığı oyunlar yer almaktadır. 2 Ocak 2017 tarihine kadar geçerli olacak olan bu indirimlerden yararlanmak için kullanıcıların sürekli olarak takipte kalması ile birlikte indirimlerden yeteri kadar faydalanacağını göstermektedir.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum