Teknosacell Herşey Dâhil Tarife ve Paketleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Teknosacell Herşey Dâhil Tarife ve Paketleri

Mobil iletişim hattıyla iletişim pazarında yerini alan Teknosa, cazip tarifeleriyle kullanıcılarını mest ediyor. Teknosa mağazalarına gelip Teknosacell’i olduktan sonra pek çok tarife seçeneklerinden de yararlanmaya başlayacaksınız. Mesajlaşma, arama ve internet gibi indirimli tarife paketleriyle işinizde, sevdiklerinizle özlem giderme de tasarruf yapmanıza olanak tanıyor. Teknosa şirketleri tarafından hizmete açılan bu uygulama sayesinde artık iletişimlerinizi daha hızlı ve daha tasarruflu şekilde yapabilirsiniz. Teknosacell herşey dâhil paketleri ile hem mesajlaşırken, hem de internette gün boyu gezinebilirsiniz. Herşey dahil paketlerine göz atmak istersek müşterileri için hoşa gidecek birden farklı alternatifler sunuluyor.

Teknosacell’ de Turuncu Tarife

Teknosa mobil iletişim hattından yararlanmak isteyen iletişim sahipleri turuncu paket tarifesinden isterlerse yararlanabilecek. Turuncu paket tarifesine bakıldığında aşımsız internet 4 GB, her yöne 400 dk, her yöne 400 SMS hizmetlerinden kullanıcılar yararlanabilecek. Üstelik mesajlaşma, SMS, internet gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan turuncu paket için yalnızca 29 TL gibi ücret istenecek. Aylık düzenli olarak 29 TL ödeyerek Teknosacell turuncu paketinden yararlanabilirsiniz. Sürekli iletişim halinde olan kişilerin işine yarayacak turuncu paketten yararlanmak adına hattınızı taşımanız yeterli olacaktır. Hattınızı taşıma işlemlerini bitirdikten sonra ise turuncu paketi seçip aylık olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tekno S Tarife Hizmetleri ve Ücreti

Teknosacell’i olan kişiler için açılan bir diğer alternatif paketlerin içerisinde ise Tekno S Tarife yer alıyor. Eğer ki tekno S müşterisi olursanız size sunulacak olan hizmetleri şu şekilde belirtmemiz de fayda var. Teknosacell paketleri içerisinde yer alan tekno S tarife içerisinde aşımsız 3GB internet, her yöne 750 dk konuşma hizmeti, her yöne 750 SMS, 12 ay taahhüdle 50 TL anında indirim fırsatları kullanıcılara sunulacak. Eğer ki 24 ay taahhüd olacaksa da bu sefer indirim 125 TL değerinde yapılacak. Tekno S Paketleri taahhütlü 34 TL gibi bir ücret karşılığında kullanılmış olacak.

Tekno M Tarife Hizmetleri ve Ücreti

Teknosa şirketi tarafından mobil iletişim ağının Tekno S paketinden yararlanmak istemeyen kişiler için Tekno M tarife paket imkânları da sunulmaktadır. Tekno M paketine göz atıldığında ise aşımsız 5 GB internet, her yöne 750 dk, her yöne 750 sms toplamda 45 TL ücretle sizin olacak.

Tekno L Paketi ve Ücreti

Mobil iletişimi gün içerisinde daha aktif şekilde kullanan kişilerin mutlaka tercih etmesi gereken paketlerden birisinin de Tekno L olduğunu söyleyebiliriz. Tekno L paketin diğer paketlerden ayıran özelliklerine göz attığımız da ise her yöne 1.500 dk, her yöne 1.500 sms için 55 TL ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Eğer ki sürekli iletişim halinde olmanız gerekecek bir iş ortamınız varsa daha tasarruflu şekilde iletişim kurmanız adına tekno L paketinin tam size göre olduğunu söylemek mümkün olacak. Üstelik teknosacell tarifeleri oldukça fazla olduğundan dolayı artık her bir kullanıcıya hitap edecek geniş bir iletişim ağı sağlanıyor. Bundan böyle cebinizi daha fazla yakmadan size sunulan avantajlı hizmetlerden bir an önce yararlanarak hem internet hem konuşma hem de mesajlaşma gibi üçlü fırsatları bir arada bulma şansına sahip olabilirsiniz.

Tekno XL Tarif Paketi ve Ücreti

En büyük paketlerden biri olan Tekno XL içerisinde sık sık iletişim kurma şansını elde edeceğiniz uygun fiyatlı fırsatlar yer alıyor. Teknosacell kullanıcıları için sunulmuş olan pakette 10 GB internet, her yöne 1.500 dk konuşma, her yöne 1.500 dk SMS hizmetleri bulunuyor. Tekno XL paketinden yararlanmak istiyorum diyorsanız aylık olarak toplamda ödeyeceğiniz tutar ise yalnızca 65 TL olacak. Fakat paket içerisinde aradığınız hemen her şeyi de çok rahat şekilde bulmuş olacaksınız.

Herşey dâhil paketleri kullanıcılar tarafından daha çok rağbet görüldüğü şu zamanda artık sizlerde iletişimlerinizi hem daha az maliyetli şekilde yapıp hem de gün içerisinde daha uzun tutacaksınız. Çünkü yalnızca SMS ve dakikaları ile değil internet paketi cazip fırsatlarıyla da kullanıcılar mutlu oluyor. İnternet paketinde 3 GB ile başlayıp 10 GB kadar uzanan geniş internet kullanımları bulunuyor. Eğer ki sizlerde herşey dâhil paketlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen teknosa yetkilileri ile iletişime geçiniz.

Ayrıca bir önce ki yazımız olan Turkcell bedava internet konusuda ilginizi çekerse lütfen ziyaret etmeyi unutmayın. Zira birbirinden cazip kampanyalar bu konuda yer alıyor.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum