Teknosacell internet Paketi Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Teknosacell internet Paketi Kampanyaları

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere paket tarifeleri ile hizmet veren Teknosa, artık yeni teknosacell mobil iletişim ağı ile internette gün boyu gezinebilmenize ortam yaratıyor. Paketten bir defa yararlandığınız andan itibaren ise aylık otomatik olarak yenilenmektedir. İster herşey dâhil paketlerinden yararlanabilir isterseniz de teknosacell internet paketi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Günümüz teknoloji kuşağında artık internet olmazsa olmazların arasında yer alıyor. Tüm işlerinizi, haberleri, bilgi kaynaklarına ulaşımları internet kanalları aracılığı ile yaptığımızdan dolayı internetten yararlanabileceğimiz hizmetlere de yön vermekteyiz. Fakat tam bu sırada en çok dikkat edilen hususlardan birisi de tasarruflu paketlerden yararlanmaktır. Yeni mobil iletişim Teknosacell içerisinde son derece ekonomik şekilde belirlenmiş olan internet paketleri yer almaktadır.

Teknosacell Cepten İnternet Paket Fiyatları

Cepten internet paket fiyatları 250 MB internetten başlayarak 2 GB kadar çıkabiliyor. Aylık boyunca kullanmak istediğiniz internete karar vererek size özel paketlerden birisini de seçmeye başlayabilirsiniz. Aşımsız 250 MB internet paketi istiyorsanız 250MB yazıp 5599’a SMS yollayarak paketten gönül rahatlığı ile yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. 250 MB internet paketi için aylık ödeyecek olduğunuz ücret ise sadece 12 TL olacak.

Aşımsız 1 GB İnternet Paketi

Aşımsız 1 GB internet hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler ise hemen 1GB yazıp 5599’a SMS yollayarak internetten yararlanma fırsatına sahip olacaktır. Üstelik artık internetim yok, kotam doldu gibi sizi kara kara düşündürecek durumlarla karşı karşıya kalmayacaksınız. 250 MB az gelir diye düşünen kişiler için seçmesi gereken en cazip internet paketlerinden birisi de 1 GB internet tarifesi olduğunu söylemek mümkün. Aşımsız 1 GB internet paketinden yararlanmanız için ise tek yapmanız gereken teknosacell müşteri olmaktır. 1 GB internet paketi için kullanıcılardan istenen bedel ise yalnızca 22 TL olacak.

Aşımsız 2 GB İnternet Paketi

1 GB internetin size az olduğunu düşünüyorsanız 2 GB aşımsız internet paketi hizmetlerinden yararlanmak için sizden istenen talimatları hemen uygulamaya da başlayabilirsiniz. 2 GB internet fırsatlarından yararlanmak isteyen teknosacell kullanıcıların tek yapması gereken adımlardan birisi de 2GB yazıp 5599’a SMS yollamak olacak. SMS yollama işlemlerini tamamlamanızın ardından ise 1 ay boyunca internet derdiniz olmadan cep telefonlarınız da bulunan aşımsız 2 GB interneti gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. 2GB internet paketi için kullanıcılardan istenen ücretin sadece 32 TL olacağını söyleyebiliriz. Buna göre 250 MB, 1 GB ve 2 GB internet paketlerinden birisini seçerek hemen interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknosacell İnternet Kampanyası

İnternet ortamı her geçen gün daha da fazla önem kazandığından dolayı cep telefonlarınızda ihtiyacınız olan interneti artık teknosacell aracılığı ile karşılamanız son derece kolay olacak. Teknosacell kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldürmek için kollarını sıvıyor. Tabi ki Teknosa’nın yeni mobil ağlarından birisi olarak iletişim sektörü içerisinde bulunan teknosacell imkânlarından yararlanmanız için öncellikli olarak müşterisi olmanız yeterli olacaktır. Paketi yalnızca Teknosacell müşterileri satın alabilirken, müşterisi olmayan kişiler ise bu haklardan kesinlikle yararlanamayacaktır. Fakat paket bir defa alındıktan sonra her ay otomatik olarak yenilenecektir. Eğer ki paketin iptal edilmesini istiyorsanız o zaman kalan internet kotası da bir sonra ki aya aktarılmadan sıfırlanmış olacaktır. Her ne kadar paketinizi iptal etmiş olsanız bile paket dâhilinde kullanabileceğiniz kalan haklarınızı da fatura döneminiz bitmeden sorunsuzca kullanma hakkına sahip olacaksınız. Paketlerinizi iptal ettirmek için ise iptal yazıp 250 MB, 1GB, 2GB paket isminizi yazarak SMS yoluyla 5599’a göndermelisiniz.

Teknosacell kampanyaları için ana konumuzu ziyaret edebilir, taksitle telefon alabilirsin!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum