Teknosacell Taksitli Cihaz ve Telefon Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Teknosacell Taksitli Cihaz ve Telefon Kampanyaları

Operatör dünyasına henüz yeni giriş yapan bir firma, Teknosacell. Reklamlarını görmüşsünüzdür, yıllardır teknolojik ürün satışında lider olan Teknosa bu kez biraz daha farklı bir sektöre girmiş bulunuyor. Tabiki operatör sektörü çok daha zor, rakipler çok daha köklü. Bunun bilincinde oldukları çok aşikar. Hal böyle olunca kullanıcıları cezbedecek yatırımlar ve kampanyalar yerini alıyor. Biliyorsunuz bir ara telefonların taksitli satışı neredeyse durma noktasına gerilemişti. İnsanlar telefonun kabını taksitle satıp telefonu hediye ediyorlardı… Bunu gören Teknosacell tarifeye ek cihaz kampanyaları ile büyük bir atılım yaptı.

Peki bu kampanya ile hangi telefonlara sahip olabilirsiniz?

Teknosacell Tarifeye Ek Telefonlar

Teknosacell Tarifeye Ek Telefonlar

Samsung, iPhone, Vestel, Sony, LG, Reeder ve LG gibi markaların telefonlarını yukarıda ki aşağıda ki görselde gördüğünüz fiyatlara alabilirsiniz. Hem taksitli telefon imkanı hemde tarifeye ek paket ile alma imkanınız var.

Teknosacell Taksitli Telefon

Teknosacell Taksitli Telefon

Gördüğünüz gibi tüm cihazların indirimli peşin fiyatları ve aylık taksit tutarları hemen altında yazıyor. Sizde bu rakamları kıyaslayabilir, kendinize en uygun telefonu alabilirsiniz.

Teknosacell Cihaz Kampanyaları

Teknosacell Cihaz Kampanyaları

Son zamanlarda Dünya’da büyük bir savaş veren Samsung, S7 ile karşılaştığı sorunları atlatmış olsada satışları eskisi gibi değil. Ama şu an ki seride problemler mevcut değil ve bu tekrar Samsung’u akıllı telefon pazarında öne geçirecek gibi duruyor.

Teknosacell Samsung Kampanya

Teknosacell Samsung Kampanya

Kimilerimiz de borçlanmayı seviyor arkadaşlar, bende öyleyim mesela. Nakit param olunca harcıyorum, borçlandığım zaman ise bunun önüne geçiyorum. Tabii ki yatırımlık birşeye borçlanmak daha makbul örneğin ev, araba gibi ama bunlarda bir yerde ihtiyaç. Telefon taksiti de bu şekilde bir faktör olabilir, para biriktiremiyorsanız en azından böyle birşey alınabilir.

Teknosacell Akıllı Telefonlar

Teknosacell Akıllı Telefonlar

Teknosacell Telefon Fiyatlari

Teknosacell Telefon Fiyatlari

Sizde hızlıca Teknosacell’e geçiş yapmak isterseniz birazdan ilgili konuyu paylaşacağız, rehber konu ile sizde hemen bu operatöre geçebilir süpriz hediyeleri kazanıp telefonunuza taksitle sahip olabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Ayrıca Teknosacell’e geçiş ve numara taşıma ile ilgili konumuza gözatabilirsin, böylelikle bu cihazları alma şansın olacaktır.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum