Turbo Akıllı Devreden Paketi – Turkcell

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turbo Akıllı Devreden Paket

İletişim ve teknoloji alanında Türkiye’deki liderliğini sürdüren Turkcell, Turbo Akıllı devreden fırsatlara devam ediyor. Bu hamlesi ile kendine her geçen daha fazla yeni abone kazandıran firmanın kampanyalarının ardı arkası kesilmeyecekmiş gibi duruyor.

Turbo Akıllı Devreden Paket ile ekonomik ve sınır ötesi iletişim imkânı yakalamış bulunmaktasınız. Operatör fark etmeksizin her yöne kullanabileceğiniz dakikalara, rahat bir internet deneyimine ve bol bol mesajlaşabileceğiniz her yöne SMS hakkına sahip olacaksınız. Ek ücret karşılığı yakaladığınız bu fırsatları yurt dışında da kullanabileceksiniz.

Kullanıcısının ihtiyaçlarına yönelik yaptığı farklı tarifelerle birçok kullanıcısının yüzünü güldüren firma mobil kullanıcılarının dikkatinden kaçmıyor.  Firmanın inovasyona önem veren kültürü abone mobil kullanıcılarına ardı arkası kesilmeyen yenilikler sunuyor.

Sizde Turbo Akıllı devreden tarifeyi kullanmaya en yakın zamanda başlayın. Bir sonraki aya kullanmadığınız dakika, mesaj hakkı ve internet hakkı devretsin.

Turkcell akıllı devreden

Turbo Akıllı Devreden Kampanya’ ya Nasıl Katılabilirim?

KONFOR FIRSAT yazarak 2222’ye mesaj atabilirsiniz, Turkcell bayi veya mağazalarını ziyaret edebilirsiniz ya da müşteri hizmetlerini arayarak katılabilirsiniz.

Katılma Şartı Var mı?

Son 90 gün içerisinde numara taşıyan, yeni hat alan, Konfor Paket’lerinde olanlar ve Hazır Kart’tan faturalıya geçen Turkcell müşterileri faydalanabilir.

Turbo Akıllı Devreden Kampanyanın İçeriğinde Neler Var?

Kaçırılmayacak bu tarife sizlere 5 GB internet kullanım hakkı, sevdiklerinizle konuşabileceğiniz her yöne 750 dakika, rahatça mesajlaşabileceğiniz her yöne 1000 SMS’ i yıllık abone olursanız 39 TL’ye, aylık abone olursanız 49 TL’ye sahip olabilirsiniz. Haydi Gel Kampanyası ile 12 ay süresince hediye edilen 2 GB internet kullanım hakkına dâhildir. Aylık abonelikte geçerli değildir.

Nasıl İptal Edebilirim?

IPTAL KONFORFIRSAT yazarak 2222’ye ücretsiz mesaj atıp iptal edebilirsiniz.

Detaylar

Kalan kullanımlarınızı 2200’a KALAN yazıp masaj atarak öğrenebilirsiniz.

Tarifeniz her ay yenilenir.

Sonraki aya devreden haklarınızı bir sonraki aya kadar kullanabilirsiniz.

Güncel internet ve dakika haklarınızın devreden internet ve dakika kullanımlarınıza göre önceliği bulunmaktadır.

Birden fazla paket alamazsınız.

SMS, dakika, internet kullanımlarınızı günlük ek ücret ödeyerek yurt dışında da kullanabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum