Türk Net İnternet Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Net İnternet Kampanyaları

Türk net 1996 yılından beri ülkemizde hizmet vermekte olan, internet hizmetinin yanında telefon, veri sitemi, bulut gibi hizmetleri de bünyesinde barındıran telekomünikasyon şirketidir. Türk net son yıllarda uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer aldı. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan internet paketleri ile Türk Net kalitesinden memnun olmamak neredeyse imkânsız. Türk nette her ihtiyaca ve fiyata göre paket bulmak mümkün. Hatta neredeyse hiçbir internet firmasında karşılaşamayacağımız kullandığın kadar öde tarifeleri dahi mevcut… Bu yazımızda sizler için Türk net kampanyalarını, taahhüt şartlarını, fiyatları ve abonelik koşullarını derledik…

Türk Net Kampanyaları

Türk net ev interneti fiyatları konusunda en iyi fiyat garantisi vermektedir. Hiçbir kampanyaları için taahhüt şartı, herhangi bir kurulum ücreti, aktivasyon ücreti ve cihaz ücreti talep etmeyen Türk net yalnızca kullanmakta olduğunuz internet hizmetinin bedelini talep etmektedir.

Özgür İletişim Kampanyası

Türk net özgür iletişim kampanyalı paketinde yalnızca internet hizmeti bulunmayıp yanı zamanda sabit telefon hizmeti de bulunmaktadır. Bu pakette internet hizmeti tamamen sınırsız olup, taahhüt gerekmezsiniz abone olunabilmektedir. Bu paketin içerisinde 32 Mbps hızında 150 GB adil kullanım kotası sınırsız ve yüksek hızlı internet bulunmaktadır. Bu pakette ücrete dâhil olan toplam konuşma süreniz 1000 dakika olup, 1000 dakikanın aşılması halinde Türk net sabit telefon tarifesi üzerinden ücretlendirme uygulanmaktadır. Telefon hizmetine paketi aşmanız durumunda aylık olarak ödeyeceğiniz maksimum miktar 9.90 TL’dir. Özgür iletişim paketinin aylık ücreti 59 TL olup, Türk net resmi web sitesi üzerinden yapacağınız internet başvurularında ilk ay ücret alınmamaktadır. Paket fiyatına modem ücreti dâhil olmayıp ayrıca modem talep etmeniz durumunda modeminiz firma tarafından tedarik edilip, bedeli sizden tahsil edilecektir.

Modem ücreti yalnızca peşin ve tek taksit olarak kredi kartından tahsil edilecek olup, modem ücretinde taksitlendirme yapılamamaktadır. Modeminiz bulunması halinde kendi modeminizin kurulumu da Türk net personeli tarafından ücret talep edilmeden gerçekleştirilmektedir. Türk netin hiçbir kampanyasında taahhüt şartı bulunmamaktadır. Taahhüt işlemi bulunmadığı içinde sözleşmeyi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Sözleşmeyi fesih etmeniz durumunda hiçbir ücret ödemezsiniz. Sözleşmeyi iptal etmek için Türk net yetkililerine çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İptal işlemi yaklaşık olarak 7 gün sürmektedir. Çağrı merkezinde iptal talimatı vermemiş olmanız durumunda internet ve telefon hizmetini kullanmamaya devam etseniz dahi ücret ödemeye devam edersiniz. Çağrı merkezine iletmiş olduğunuz talimat ardından sözleşmenizin iptal edilmesi yahut iptal talebinizin işleme alınması gibi durumlarda sisteme kayıtlı telefon numaranıza sms atılmak sureti ile bilgilendirme yapılacaktır. İnternet üzerinden yapacağınız başvuruda kredi kartı bilgileriniz alınmakta ve her ay faturanız bu hesaptan tahsil edilmektedir. Türk net bu uygulaması ile her ay fatura ödeme derdinin önüne geçmektedir.

Türk Net Deneme Bedava Kampanyası

Denemesi bedava kampanyası taahhüt şartı olmaksızın Türk net aboneliklerini başlatan müşterilere 1 ay boyunca internet ve telefon hizmetinin ücretsiz olarak sunulduğu kampanyadır. Türk net denemesi bedava kampanyasından yalnızca web sitesi üzerinden başvuruda bulunan kullanıcılar ücretsiz olarak yararlanabilecektir. Diğer kanallardan başvuru yapan ve aboneliklerini başlatan kullanıcıların ilk ay internet ve telefon hizmetleri ücretsiz olmamaktadır. Denemesi bedava kampanyası stoklar ile sınırlı olup belirlenen kişi sayısının dolmasından itibaren abonelik başvurusunda bulunan kişilerin aboneliklerinde bedava internet ve telefon kullanım hakkı verilememektedir. Denemesi bedava kampanyasında ilk faturanız internet hizmetini kullanmaya başladığınız tarihten sonraki 30. Gün gelir. Web sitesi üzerinden abonelik başvurusu sırasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgilerinizi kullanarak faturanız otomatik olarak tahsil edilmektedir. Fatura ödeme noktası aramanıza Türk nette gerek yoktur. Özgür İnternet kampanyası ile Denemesi bedava kampanyasının abonelik koşulları ve işlemleri aynı olup, ilk aydan sonra Denemesi bedava kampanyasından aylık olarak aldığınız hizmet için ödemeniz gereken bedel 59 Türk Lirasıdır. Kampanyadan taahhüt olmaksızın yararlanması sebebi ile abonelerimiz istedikleri zaman sözleşmeyi feshetme hakkına sahiptir. Fatura bedeli kredi kartınızda daha hizmeti kullanmadan tahsil edilmektedir. Bu sebeple sözleşmeyi feshetmeniz durumunda herhangi bir kullanım ücreti yahut, sözleşmeyi feshetmenizden dolayı cezai işlem ücreti ödemenize gerek yoktur.

Son yazılarımızdan olan Turkcell bedava internet konusuna bakmak isterseniz lütfen incelemeyi unutmayın.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum