Türk Telekom 4GB Bedava internet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom 4GB Bedava internet Paketi

Herkese merhaba arkadaşlar, bugün ki konumuz Türk Telekom hakkında olacak. Yeni bir paket mevcut, sizlerle paylaşmak istedik. Mağlum, Avea ile Türk Telekom birleştikten sonra kampanyalar arttı ama bir süre boyunca devam eden bağlantı problemleri, devir işlemlerinde gerçekleşen hatalar kullanıcıları epey soğuttu. Bir çok kullanıcı başka operatörleri tercih etti ama bunlar geçici şeylerdi. Çok kısa bir süre devam eden bu problemler sonrasında eskisinden daha verimli bir operatörü hayata  geçirmiş oldular. Yapılan kampanyalar, indirimli tarifeler müşterileri memnun etmiş olacak ki kullanıcı sayısı günden güne artmaya başladı. Diğer operatörlerden müşteri kapmak isteyen TT size yeni bir fırsat sunuyor.

Türk Telekom Yeni Müşteri Kampanyası 2017

Türk Telekom bedava internet paketi kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bunlardan en yenisi diyecebileceğimiz paket ise Ballı Paket olacak. Nedir bu Ballı tarifeler? Başka operatörden TT’a geçen üyelere güzel hediyeler ve fırsatlar sunan avantajlı bir pakettir. Sadece operatöre yeni geçiş yapanların faydalanabileceği bu fırsat 4GB internet, sms ve dakika hediyeleri içeriyor. Ayrıca tüm bu hediyelerin yanında size tam tamına 40 TL bonus kontör veriyor. Lakin bu bonusu sadece internet, sms veya konuşma yaparak bitirebilirsiniz, paket alamazsınız transfer edemezsiniz. İlk ay tüm bunlar ücretsizdir. Bu kampanyadan sadece 1 kere faydalanılabilir, tekrar aktif edilemez, transfer edilemez, yurtdışında kullanılamaz ve sonra ki aya devir etmez. 1 Aylık bir paket olup kullanımlarınız sonra ki ay kendi TL’niz üzerinden fatura edilecektir.

Paketi aktif etmek için ise “BALLI 4GB” yazıp “2070”e kısa mesaj gönderin, bedava internetin keyfini çıkarın. Bizi takip etmeye devam edin, soru ve önerilerinizi konu altında ki yorum kısmından iletebilirsiniz, seve seve dönüş sağlanacaktır.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum