Türk Telekom 6 Ay Boyunca 2 GB Bedava internet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom 6 Ay Boyunca 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom bol internetli paketleri ile yeni yıla damgasını vuruyor. Şimdi Türk Telekom abonesi olmanın tam zamanı. İnterneti çok kullanıyorsanız Türk Telekom bedava 2 GB internet kampanyasını kaçırmayın. Türk Telekom ile6 ay boyunca tarifenize ek 2 GB hediye internetin sahibi olacaksınız. Hemen numaranızı Türk Telekom bünyesine taşıyarak bu tarifeden yararlanabilirsiniz. Numara taşıma işlemine sıcak bakmayan okurlarımız için diğer bir alternatif olarak yeni bir hat alarak Türk Telekom müşterisi olduğunuz takdir de bu kampanya haklarına sahip olabilir ve 6 ay boyunca aldığınız paketin internet kotasına ek 2 GB interneti alabilirsiniz. 2 GB hediye internet için son tarih 15 Ocak 2017’dir. 13 Aralık 15 Ocak arasın da tarife şartlarını sağlayan müşteriler yeni yıl kampanyası olan bu kampanyaya dahil olabilirler.

2 GB Hediye İnternet Kampanyasını Nasıl Alabilirim?

Son katılım tarihi 15 Ocak olan yeni yıl kampanyasına katılan Türk Telekom müşterileri mesaj yazma bölümüne EKLE 2GB yazarak 5555 gönderdikleri takdir de bu kampanya dahilin de 2 GB internetin sahibi olabilirler. Ayrıca yeni hat alarak veya numara taşıma ile Türk Telekom müşterisi olan müşterilerimiz bu kampanya haklarını başka bir kişiye devir edemez. Kampanyanın belirtilen hakları Türk Telekom tarafından değiştirilebilir. Tüm gerekli şartları sağlayan müşterilerimiz için verilen hediye 2 GB kullanım hakları bir sonra ki aya devretme gibi bir durumu yoktur. Kampanyanın yapıldığı ve 2 GB bedava internetin geldiği ay içerisin de verilen kampanya kullanım haklarının bitirilmesi gerekmektedir. Aksi takdir de bu kampanya hakları silinir.

Kampanyadan Faydalanmak İçin Geçmem Gereken Tarifeler

Yeni kampanyası olarak bol internet veren Türk Telekom bu kampanyası ile ses getirecek. Mobil interneti çok fazla kullananlar için çok güzel bir haber olacak bu kampanya sizi mutlu edecek. 4.5 G internet hızına ulaştığımız da bu yana internet kotamız çok çabuk bitiyor. Bize bir türlü yetmeyen internet kotalarını düşünen Türk Telekom ekstradan hediye 2 GB internet kampanyasını bizlere sunuyor. Özellikle gençlerin daha çok sevineceği bu tarifeye sahip olma şartlarını makalemiz de belirttik. Şimdi size bu tarifeden yararlanmak için hangi tarifeleri tercih etmemiz gerektiğini anlatacağız. Ultra 10 GB tarifesine sahipseniz bu tarife ile size ekstra 2 GB internet sahibi olabilirsiniz. Ultra 10 GB tarifesine sahip değilseniz Gel Dene 3 GB ve Süper 750 3 GB tarifesine geçenler de bu kampanyadan faydalanabilir. Hediye 2 GB internet sahibi olmak için geçeceğiniz diğer tarifeler; Ultra 12 GB, Gel Dene 5 GB, Piri Mini, Piri Midi, Fenercell Hediye, Prime Maksi, Prime 15 GB ve Prime 10GB tarifelerinden birine geçtiğiniz takdirde hediye interneti alabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet paketi kampanyaları ve dahası için lütfen sitemizi takip etmeye devam edin. Bir çok güncel kampanya, tarife ve pakete sitemizden ulaşabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum