Türk Telekom ADSL, VDSL, Fiber İnternet Kampanyaları 2016-2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Telekomünikasyon hizmetlerinin Türkiye deki 1 numaralı ismi Türk Telekom ADSL, VDSL, Fiber İnternet kampanyaları ile 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da yeni abonelere ve eski müşterilere uygun fiyatla hizmet vermeye devam edecektir. Güncel internet kampanyalarını, öğrenci paketleri ve hediyeleri Türk Telekom resmi sitesinden takip etmek mümkündür.

Fiber Hızında İnternet Kampanyaları

Çiftetelli Kampanyası

Bu kampanya Türk Telekom Fibernet ve Hipernet müşterilerine özel olarak geliştirilen bir kampanyadır. Kampanya 30 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanyadan yalnızca telefonla evde internet kullanan Fibernet ve Hipernet müşterileri yararlanabilir.  Bu kampanya ayda yalnızca 59.90 TL’ye evde 24 Mbps’ye kadar sınırsız internet hizmeti sunmaktadır. Kampanya indiriminden yararlanmak isteyen müşteriler 24 ay taahhüt vermek zorundadırlar. Kampanya da sunulan fiyata ALO paket ve yalın erişim ücreti de dâhildir.

Yüksek Hız Kampanyası

Türk Telekom tarafından geliştirilen yüksek hız kampanyasından yararlanan müşteriler mevcut evde internet kampanyaları devam etse dahi daha yüksek hızlı ve gigabyte’lı paketlerden yararlanabilirler. Bu kampanyanın geçerlilik süresi 24 ay yani 2 yıldır. Bu kampanya ya dahil olan müşterilerine Türk Telekom son model VDSL modem hediye etmektedir. VDSL modelin ücreti 250 TL’dir. Kampanyaya başvurularda müşterilere ücretsiz olarak verilir. Modem alınmaması durumunda kampanyadan yararlanılamaz. Taahhütnameden cayma durumunda modem ücreti müşteriden tahsil edilir. Kampanya için Türk Telekom tarafından belirlenen tarih 31.12.2016’dır.

Hesaplı Katılım Kampanyası

Türk Telekom tarafından ev internet sistemine abone olan müşteriler için geliştirilmiş bir kampanyadır. Bu kampanya ile evde interneti çok kullanıyorum, diyen müşterilere 54.90 TL’ye sınırsız internet imkânı sunulmaktadır. Kampanyadan ev internet müşterilerinin yanı sıra Yalın ve Alo paket aboneleri de yararlanabilir. Alo ve yalın paket müşterileri için erişim ücreti 18 TL yerine 10 TL olarak belirlenmiştir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerinin Türk Telekom şubelerine 24 ay taahhüt vermeleri gerekmektedir. Kampanya bitiş tarihi 31.12.2016 olarak ilan edilmiştir. Hesaplı katılım kampanyasından yalnızca Türk Telekom aboneleri yararlanabilir.

Ücretsiz Modem Kampanyası

Türk Telekom tarafından başlatılan ücretsiz modem kampanyası hızlı ve kaliteli internet için ilk adım olarak belirtilir. Bu kampanya ile yeni abone olan bir Türk Telekom müşterisi ücretsiz olarak hızlı modem kampanyasından yararlanabilirler. Hediye edilen modemim fiziksel bağlantıları gerçekleştirildikten sonra modem otomatik olarak kullanılabilir. Bulut kamere gibi elektronik cihazlar tek tuşla modeme bağlanılabilir ve USB girişi sayesinde hediye modem cihazı ev ve iş yerinin her noktasında kullanılabilir. VDSL modem fiyatı 250 TL olup Türk Telekom abonelerinden ücret talep edilmez. Modem ile kolaylıkla wi-fi bağlantısı kurulabilmektedir. Türk Telekom desteği ücretsiz olarak abonelere hediye edilmiş modemlerde de devam etmektedir. Uzaktan yönetim hizmeti sayesinden evden çıkmadan kolaylıkla modemden kaynaklanan sorunlar çözülebilmektedir.

Sınırsız AKN Kampanyası

Playstore adresinden internet üzerinden 26 Eylül 31 Ekim tarihleri arasında yapılacak 100 TL ve üzeri oyun alışverişi yapan Türk Telekom müşterilerinin evde internet kullanımlarının adil kullanım hakları sınırsız hale gelmektedir. Bu kampanyaya katılan Türk Telekom abonelerinin kullanımları yalnızca kasım ayına mahsus olarak sınırsız hale gelmektedir. Kampanyadan yalnızca Türk Telekom 8 mbps ve 16 mbps aboneleri yararlanabilir.

ADSL, VDSL ve Fibernet kampanyaları devam ediyor.

Türk Telekom Hızlı İnternet Paketleri

Hafifleten İnternet Kampanyası

Türk Telekom internet kampanyası (hafifleten adıyla geçiyor) ile taahhüdünün bitmesine 6 aydan daha kısa süre kalmış olan müşterilere taahhüt süresi dolmadan indirimli internet kullanma imkanı sunan bir kampanyadır. Kampanya için son başvuru tarihi 31 Aralık 2016’dır. 16 Mbpsd’ye kadar olan kullanımlarda Türk Telekom 2 paket sunmaktadır. Hız 50 Gb da yahut 75 Gb’ de düşebilir. Kampanya fiyatı 50 Gb de uygulanan hız düşüşü için 54.9 TL’dir.

İkisi Bir Arada Kampanyası

Türk Telekom tarafından geliştirilen ikisi bir arada kampanyasında evinde telefon vasıtası ile yahut telefonsuz olarak internet kullanan kişiler UTRANET limitsiz pakete çok uygun fiyata sahip olmaktadırlar. Bu pakette 50 GB internet 24 ay taahhüt le 97 yerine 66,90 TL ye gelmektedir. Bu kampanya için Türk Telekom sabit fiyat garantisi vermektedir.  8 Mbps ye kadar fiyat 64.90 TL 16 Mbps’ye kadar fiyat 66.90 TL olmaktadır.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum