Türk Telekom Ailece internet Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Ailece internet Kampanyası

Türk Telekom ayrıcalıkları hiçbir zaman bitmiyor. İster tek başınıza ister ailecek Türk Telekom ayrıcalıklarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Türk Telekom Ailece internet Kampanyası ile Türk Telekom ayrıcalıklarından ailecek rahatça faydalanabilirsiniz. Türk Telekom ailecek kullanımda internette sıkıntı yaşamamanız için elinden geleni yapıyor. Ucuz ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız ailenizle birlikte Türk Telekom hizmetlerine başvurmanız yeterli.

Türk Telekom Ailece internet Kampanyası sayesinde evde internet, cepte internet, dakika ve SMS gibi iletişim ihtiyaçlarınızı aile boyunca temin edebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için acele etmeniz gerekiyor. Türk Telekom Ailece internet Kampanyası 31 Mart 2017 tarihine geçerli ne yazık ki.

Halen aile boyu Türk Telekom hizmetlerinden yararlanmak için vaktiniz var. Tarife içerisinde bulunan evde internet hizmetinden faydalanmak için 24 ay taahhüt yapmanız gerekmektedir. Şimdi bu güzel tarifenin içeriğine geçelim.

Ailecek İnternet Kullanmaya Doyun!

Türk Telekom çatısı altında hazırlanan Türk Telekom Ailece internet Kampanyası ile ailecek internet kullanımına doyabilirsiniz. Evet, artık ne sizin ne de diğer aile fertlerinizin telefon faturalarına paket aşımı yansımayacak. Yansımaması için Türk Telekom Ailece internet Kampanyası size ve ailenize oldukça fazla kullanım hakkı sunuyor. Bu kullanım haklarının birincisi cepten internet hakkı. Size ortak hatlarınızla kullanabileceğiniz tam 15 GB cepten internet veriyor Türk Telekom.

Bu internet kullanımını maksimum beş ayrı telefon numarasına paylaştırabilirsiniz. İkinci kullanım hakkınız ise evde internet hakkı. Limitsiz fiber hızlı internet bağlantısına da evinizde sahip olacaksınız. Bunun yanında yine 5000 DK kullanım hakkıyla aile fertlerinize paylaştırarak dakika sorunu yaşamayacaksınız. Türk Telekom ailelerin o samimiyetini bozmalarını hiç istemiyor. Bu nedenle grup içi konuşma ücretsiz. Bunun yanında tüm aile bireylerinin kullanabileceği şekilde her yöne SMS hakkı sınırsız. Tüm bu kullanım haklarına aylık sadece 139TL karşılığında sahip olacaksınız.

Tüm bu fırsatlar, hediyeler karşısında insan kayıtsız kalamıyor. Türk Telekom bedava internet paketi konusunda bahsettiğimiz gibi tüm kampanyaları takip ederseniz epey karlı ve avantajlı çıkacaksınız. Ayrıca TT’nin en yeni kampanyalarını yine sitemiz üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz, takip etseniz iyi olur.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum