Türk Telekom Basın 6GB Bedava internet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Basın 6 GB Bedava internet

 Türk Telekom abonelerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak ve onların ağırlıklı olarak hangi kullanım hakkına daha fazla ihtiyaç duyuyor ise ona ağırlık vererek hazırladığı tarifeleri ile toplumun birçok kesimine hitap ediyor. Bu hamleleri ile birçok mobil kullanıcısının hem ihtiyaçlarına önem verdiğini gösteriyor hem de onların isteklerini ve beklentilerini karşılayabildiğini de gösteriyor.

Türkiye’ de GSM alanında yeni bir isim olmasına karşın Türk Telekom bedava internet yaptığı atılımlar ile bu dezavantajı geride bırakmış ve günden güne artan bir başarı grafiğine sahipmiş gibi gözüküyor.  Daha şimdiden birçok abone kazanan ve düzenlendiği kampanyalar ile müşterilerinin yüzünü güldüren GSM firmasının başarısı bununla da sınırlı kalmayacakmış gibi gözüküyor.

Türkiye’de ki basın mensubu abonelerine özel olarak hazırladığı bu teklif ile daha şimdiden birçok olumlu tepki alan ve bu hamlesi ile basın mensubu abonelerinin yüzünü güldüren GSM firması bu zengin içerikli ve uygun fiyatlı tarifesi ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Basın 6 GB Türk Telekom Bedava internet

Sizde yakınlarınız ile daha rahat iletişime geçmek ve 4.5G hızında bir internet deneyimi yaşamak istiyorsanız seçmeniz gerek fırsatı buldunuz, hemen sizde katılın ve faydalanmaya başlayın.

Basın 6 GB‘a Nasıl Katılabilirim?

5555’e “ BASIN 6GB ” yazıp mesaj atarak veya müşteri hizmetleri aracılığı ile geçiş yapabilmeniz mümkündür.

Katılım Şartları

Basın mensubu çalışanı olmanız gerekmektedir. Sarı Basın kartı veya basın yayın organlarında çalıştığınızı belgeleyen bir kimlik kartınız olduğu takdirde sizde katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriğinde Neler Var?

Bu zengin içerikli tarifede 6 GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS’e 12 aylık kontrat yaparak sadece 39 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Kontrat yapmadığınız takdirde ise ödemeniz gereken tutar 49 TL’dir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip ya da Türk Telekom bedava internet mağazalarına gidip iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

“KALAN” yazıp 5555’e göndererek kalan kullanım tutarlarını öğrenebilirsiniz.
MMS ücreti 1,25 TL’dir.

12 aylık taahhüdünüz bittiği zaman standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum