Türk Telekom Bedava 1 GB internet ve 500 Dakika Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Bedava 1 GB internet ve 500 Dakika Kampanyası

Türk Telekom ve Avea geçtiğimiz yıllarda aynı çatı altında toplanmış ve kampanyalarına birlikte devam etmeye başlamıştır. Oldukça ekonomik paketleri ve bedava internet kampanyaları ile adından sıkça söz ettirmekte olan Türk Telekom operatörü şimdi de aydan aya bedava olarak sunmakta olduğu dakika ve internet paketleri ile anılmakta. Türk Telekom sabit internet hizmeti kullanıcısı veya sabit telefon hattı sahibi olmanız durumunda Türk Telekom bedava kampanyalarından dolasıya yararlanabilirsiniz. Türk Telekom kampanyalarının pek çoğunda sabit hat aboneliği şartı aranmamaktadır. Fakat bu kampanya daimi Türk Telekom müşterilerine özel bir kampanya olarak tasarlanmıştır. Kampanyadan yanlızca faturalı hat sahibi Türk Telekom müşterileri yararlanabilecek olup ilk 3 ay paket ücretsizdir. Her ay 500 dakika ve 1 GB internet hesabınızı otomatik olarak yüklenmekte olup ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bu kampanyadan bir abone 1 isimle yalnızca bir kez yararlanabilir.

Türk Telekom Hediye 1GB internet Paketi Kampanya Detayları

Bu kampanyadan yalnızca evinde Türk Telekom sabit telefon hattı yahut internet aboneliği olan müşteriler yararlanabilmektedir. Faturasız hat sahibi Türk Telekom müşterileri aylık 500 dakika konuşma hakkı ve 1 GB internet hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir. Aynı zamanda hatlarını son 1 ay içerisinde Türk Telekom faturasız hatta taşıyan aboneleri 3 ay boyunca satın almış oldukları tarifelerin tamamından ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir.

Kampanya Fiyatlandırması

Kampanyada 3 ay boyunca 500 dakika konuşma süresi ve 1 GB internet faturasız hat kullanmaya yeni başlayan müşterilere tamamen ücretsizdir. 3 ayın bitiminden itibaren size taahhüt sonuna kadar 500 dakika konuşma süresi ve 1 GB internet paketini yalnızca 22 Türk Lirasına satın alabilirler. Bu tarifeden yararlanmak isteyen fakat minimum 12 ay taahhüdü bulunmayan müşterin bu paket için ödeyecekleri toplam ücret 33 liradır.

Kampanya Süresi

Kampanya son başvuru tarihi 2017 yılı Aralık ayının son günü olarak ilan edilmiş olup, Türk Telekom kampanyayı uzatma hakkını saklı tutmuştur.

Kampanya Şartları

Bu kampanyadan minimum 12 ay sabit telefon hattı yahut internet hattı kullanma konusunda taahhüdü olan müşteriler yararlanabilir. Süre bitiminden önce taahhüdü sona erdiren yahut operatör değişikliği yapan müşterilerin kullanmış oldukları bedava konuşma ve internet paketlerinin ücretleri cayma tazminatı olarak tahsil edilir.

Kampanya süresi içerisinde başka bir Türk Telekom tarifesine abone olmanız durumunda kampanyadan yararlanmaya devam edemezsiniz. Fakat kullanmış olduğunuz bedava paketlerin ücreti sizden talep edilmez.

Kampanyaya katılmak için “DEVFIRSAT” yazıp ardından TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 5555 numaralı telefona sms göndermeniz yeterlidir. Hâlihazırda taahhüdünüz bulunmuyor fakat indirimli olarak Türk Telekom 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız SOZ yazıp TC kimlik numarası ile birlikte 5555’e sms atarak 12 aylık taahhüt verebilirsiniz.

Ayrıca diğer Türk Telekom bedava internet paketi konusuna da bakınmanız sizin için faydalı olacaktır. Zira en güncel ve avantajlı hediye, promosyon paketleri sizlerle paylaşıyoruz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum