Türk Telekom Bedava 2GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Bedava 2GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır 2017

Ülkemizin en büyük internet sağlayıcısı Türk Telekom birçok hizmetiyle müşterilerine sürekli güncel hizmeti sunuyor. Bunlardan en önemlisi bedava internet kampanyaları ve kampanyalar arasında en göze çarpanı. Birçok kampanyamız mevcuttur. Fakat özellikle mobil kullanıcıların yararlanacağı 2 GB kampanyalarımız ile cep telefonundan en hızlı ve sorunsuz bağlantıyı yine Türk Telekom sunuyor. Özellikle kurumsal internet kullanıcılarını kapsayan özel kampanyalar yeni yılda yine gündemde olacak. Türk Telekom olarak en iyi hizmeti verebilmek için sizlerin görüş ve önerilerinizi almak ve yardımcı olabilmek için her zaman arayacağınız numara 444 1 500. Güler yüzlü bir anlayışla sizlere cevap verecek müşteri temsilcilerimiz 7/24 hazır beklemektedir.

Türk Telekom 2017 Yeni Yıl Kampanyaları

2017 yılı yine bizlerin sizlerle büyüdüğü bir yıl olacak. Çok sayıda internet tarife   paket kampanyalarımız yeni yılda da sizlerin hizmetinde olacak bu tarifelerden hangisini seçmek isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Peki, 2 GB  nasıl yapılır? Kısaca bilgi verelim kampanyanın adı DOLU 2 GB internet paketi. Peki ,bu pakette neler var bir bakalım. faturasız mobil paketine üye olanlara özel ayda sadece 27 TL ücret mukabilinde her yöne 750 dakika konuşma ile 1000 SMS kazanmış oluyorsunuz. Cep telefonundan interneti en uygun fiyata bulacağınız bu kampanya için tek  yapmanız gereken DOLU 2 GB yazıp 5555 e bir kısa mesaj atmanız. Sizde Türk Telekom ayrıcalığı ile internetten faydalanmak istiyorsanız en yakın Türk Telekom bayisine gidip pek çok bedava internet kampanyamız ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Cepte internetle ülkemizin en hızlı veri sağlayıcısı Türk Telekom tüm yenilenmiş fiber alt yapısı ile en hızlı interneti en uygun fiyatlarla siz müşterilerine ulaştıran Telekom  sizlere layık olabilme yolunda çalışmalarına devam edecektir.

Gerçek Türk Telekom bedava internet kampanyalarını görmek için lütfen ana konumuzu ziyaret ediniz. Orada birden çok kampanyayı bulabilirsiniz, zira bu konunu ilginizi çekeceğine eminiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum