Türk Telekom Bedava 3GB internet Nasıl Yapılır 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Bedava 3GB internet Nasıl Yapılır 2017

Ülkemizin ve dünyanın sayılı GSM operatörü Türk Telekom yeni yılda sizlerle birlikte yeni kampanyalarla giriyor. 4,5 G teknolojisi ve yenilenmiş fiber alt yapısı sayesinde en hızlı internet ve iletişim yine Türk Telekom ayrıcalığı ile siz değerli müşterilere ulaşıyor yeni yılda yeni hizmetleriyle tazelemiş olacaktır. Yeni yılda pek çok kampanyasıyla değerli müşterilerine güler yüzlü hizmeti sunmaya çalışan Türk Telekom un sizlere özel hazırladığı 3 GB internet kampanyamız hakkında bilgiler vermeye çalışalım.

Türk Telekom Bedava 3 GB İnternet Paketi

Selfy Süper Fırsat 3 GB ile süper bir fırsat yakalayacaksınız ve Selfy üyeleri her şey dahil paketi ile her yöne 750 dakika 5000 SMS ayda 33 TL ile fiyatlandırılıyor ve internet hakkının bitmesi halinde ek 1 GB ilave limit sadece 5 TL. peki, bu nasıl yapılır ?  Tek yapmanız gereken SUPER 3 GB yazarak 5555’e mesaj göndermek. İşte bu kadar kolay. Bu kampanya ile ayrıca yine bu kampanyamız dahilinde ek internet almak isterseniz EKINTERNET yazıp 4545 SMS atmanız yeterli olacaktır ilave alacağınız 1 GB internet 5 TL fiyatlandırmayla sizin olmuş olacak. Başka bir 3 GB kampanyamız daha var. SÜPER ÜÇLÜ 3 GB paketimizde ise her yöne 500 dakika görüşme 1000 SMS ile 3 GB Cepten internet aylık 30 TL ücretlendirmeyle sizlerin oluyor bunun için yapmanız gereken SÜPER ÜÇLÜ yazıp 5555’e bir kısa mesaj atmanız durumunda kampanyaya dahil olmuş oluyorsunuz. 2017 yılı içinde yine çok çeşitli akıllı cep telefonu modellerimiz ile satışlarımız devam edecek ve faturalı hatlara taksitlendirerek yapılan bu hizmetle müşterilerimizin sıkışmadan rahat ödeyebilecekleri tutarlar halinde tahsil edilecektir. Bunun yanı sıra pek çok kampanyamızda bedava internet yine olacak.

Bahsettiğimiz Türk Telekom bedava internet kampanyaları için ana konumuzu ziyaret edebilirsin. Bizi takip etmeye devam et, en güncel kampanyalardan ilk sen haberdar ol. Soru ve sorunlarınız için yorum bırakabilirsiniz!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum