Türk Telekom Bedava 4GB internet Nasıl Yapılır 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Bedava 4GB internet Nasıl Yapılır 2017

Türk Telekom eski adıyla Avea yine kampanyalara doymadı. İnternetin en kapsamlı çekim gücüne sahip bu operatör yine birbirinden avantajlı kampanyalarıyla kullanıcıların yanında. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan internetin, bu kampanyalar ile bizlere sunulması tabi ki biz kullanıcıları oldukça mutlu ediyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarını dikkate alarak kampanya üreten Türk Telekom ise bu sefer 4 GB internet kampanyası ile karşımıza çıkıyor. İhtiyaca göre kampanya düzenleyen Türk Telekom bu sefer de bedava internet kampanyası ile geldi. Bakalım bu hediye interneti nasıl alıyoruz?

Türk Telekom 4GB Bedava internet

4 GB internet paketi nasıl yapılır sorusuna gelelim. 4 GB internet paketi için yapmanız gereken tek şey 4GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermek(Kampanya süresi bitmiş, 19 TL olarak ücretlendirilmiştir. Lütfen dikkat ediniz, 19 TL çeker). Bu mesajı gönderdikten sonra gelen onat mesajı ile hediye internetinizi kullanmaya başlayabilir, doya doya internet gezmesinin keyfini sürebilirsiniz. Bu internet paketini her türlü kullanımda rahatça kullanabilirsiniz. Yalnız 4 GB hediye internet kişisel olup başka kişilere ticari amaçla satılamaz veya kullandırılamaz. Böyle bir durum söz konusu olduğunda ise fiili yapan faillerin hakkında yargı süreci başlatılacaktır. Her daim kullanıcıların yanında olan Türk Telekom bize sunduğu hizmetler dahilinde en kaliteli hizmeti vermek için uğraş sarf ediyor ve yaptıkları işlerin hakkını veriyor. 2017 yılında bizi başka hangi avantajlar bekliyor, Türk Telekom nelerle karşımıza çıkacak bunların hepsi merak uyandırıyor. Bu kampanyayı denemedik, internette araştırıp bulduk. Siz yinede aktif etmeden önce sizden ödeme isteyip istemediğine dikkat edin lütfen.

İlginizi çekebilecek bir yazı olan Türk Telekom bedava internet yazısına gözatabilirsin. Zira orada bir çok denenmiş kampanya mevcuttur. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum