Türk Telekom Bedava internet Paketleri 2016 – 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Bedava İnternet

O kadar çok kampanya, hediye ve promosyon var ki hangi operatörden başlasak bilemedik. Sıra bu operatöre gelince araştırıp didindik ve en uygun olanları seçtik. Umarız sizinde hoşunuza gider ve yorumlarınız ile bunu bize bildirirsiniz. Vakit kaybetmeyelim, yazıya hızlıca geçelim, buyrun.

Türk Telekom faturalı hat veya faturasız hat hiç fark etmeden sınırsız bedava internet kullanma imkânını size sunuyor. 2017 Türk Telekom bedava internet paketleri ise aşağıda sizin bilginize sunuluyor.

Cepten internet Kampanyası

Cepten İnternet Kampanyası’nda Türk Telekom kullanıcıları haftanın tam 2 günü ücretsiz internet kullanabilecekler. Faturalı hat veya faturasız hat olması fark etmeden, ilk başvuruda bulunan tam 1.000.000 müşteri Cepten İnternet Kampanyası’ndan yararlanabilecek. Bu sayıya ulaşıldığında ise kampanya kendiliğinden durdurulacak ve sonlandırılacak. Sizde hemen “HEDIYE 2 GUN” yazıp “5555” e gönderin ilk 1.000.000 kişinin arasına girin ve bedava internet kazanın. Bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat kullanan müşteriler yararlanabileceklerdir. Ayrıca yıl sonuna kadar her hafta iki gün, ayda 2 GB geçmeme şartıyla bu kampanyadan yararlanabilecekledir. SMS gönderildikten sonra hangi günlerin size ücretsiz olduğu SMS ile bildirilecektir. Türk telekom bedava internet kampanyaları aşağıda sıralanmıştır.

Faturasız 1 Gb Hediye internet Kampanyası

Faturasız 1 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası dâhilinde Türk Telekom uygulamasından kredi kartı veya banka kartı ile yükleme yapan tüm müşterilere anında 1 GB internet hediye edilmektedir. Bu kampanyadan ise BIMCELL, Pocell, PTTcell, Mobil Ofis, katlayan,  Teknosa Mobil Bayi, Standart ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki bütün faturasız hat kullanan müşteriler yararlanabileceklerdir.

Faturasız 1 GB Hediye İnternet Kampanyası’na katılabilmek için ise yükleme yapmadan önce “1 GB KAZAN” yazıp “5555” e göndermeniz yeterli olacaktır.

4,5G Bedava İnternet Kampanyası

 4,5G uyumlu bir cihazınız varsa bu kampanya tam da size göre. Mevcut kartınızı 4,5G uyumlu bir SIM Kart ile ücretsiz olarak bir Türk Telekom Cep Merkezi’nde değiştirin ve hediye olarak tam 30 gün geçerli hediye 1 GB İnternet sahibi olun.

4,5G Bedava İnternet Kampanyası’na Nasıl Katılırım?

 4,5G Bedava İnternet Kampanyası’na katılmak isteyen müşterilerin mevcut SIM kartlarını 4,5G uyumlu bir kartla değiştirdikten sonra sadece 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Bu işlemi yapan herkes 30 gün geçerli 1 GB hediye internet kazanacaktır.

Türk Telekom Bedava internet Paketleri 2016 - 2017

Türk Telekom Bedava internet Paketleri 2016 – 2017

Türk Telekom Bedava internet 10 GB

10 GB Bedava İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen müşterilerin sadece faturalı olmaları yeterli olacaktır. Hemen GIGA yazıp 5555’e mesaj atarak katılma isteğinde bulunabilirsiniz ve onay mesajı ile 10 GB internetinizi doya doya kullanmaya başlayabilirsiniz.

4GB-10GB Arası Bedava internet Kazanma Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanmak için 4.5G SIM yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya ile 4GB-10GB arası bedava internet kazanabilirsiniz. Miktar belli olmamakla beraber kaç GB kazandığınız size SMS ile bildirilecektir.

Türk Telekom 1 GB Bedava internet Paketi

 Bu yılın başlarında yeni geçtiğimiz 4.5G hız teknolojisinin şerefine Türk Telekom’dan 1 GB hediye olan internet. Hemen telefonunuzun mesaj bölümüne girerek “4.5G Hazır” yazıp 5555’e gönderip bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. 2017 kampanyaları henüz aktif olmadığı için güncellemeyi takip etmeyin unutmayın!

İlginizi çekebilecek konulardan olan Vodafone bedava internet için lütfen tıklayın. Ayrıca diğer popüler konumuz olan Turkcell bedava internet adresine ulaşmak için tıklayın.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum