Türk Telekom Bedava Konuşma Dakikası Paketi 2016 – 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Operatörler arasındaki rekabet ve yoğunluk, gün geçtikçe daha da büyüyor ve firmalar burada kendilerini geliştirmek ve karlarını artırmak için, daha çok müşteriye ulaşmak için yeni kampanyalar çıkarıyor. Türk Telekom bedava konuşma dakikaları da buradan çıkıyor aslında arkadaşlar. Biliyorsunuz son dönemlerde büyük ve köklü bir gelişmeye giden Türk Telekom, oldukça önemli bir çalışma sağladı ve interneti, mobili ve diğer bütün hizmetlerini bir araya topladı. Yani TTnet kampanyaları da artık Türk Telekom olarak çıkmaya başladı karşımıza. Bu geçişten sonra büyük kampanyalar da arka arkaya gelmeye başladı. Peki hangi tarifeler var ve insanlar tam olarak neyi kullanmak istiyor? İsterseniz gelin bu konuda biraz inceleme yapalım ve sizin için en uygun tarifeleri ön plana çıkaralım değerli arkadaşlar. Öncelikle Türk Telekom’a geçiş dakika paketlerinden başlayalım.

Türk Telekom Faturalı Bedava Konuşma Tarifeleri

Aylık 100 Dk tarifesi. Aylık 100 Dk cepten konuşun ve 6 TL ücret ödeyin (bu tarifeye geçmek için müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir, ya da şubelere gitmeniz gerekmektedir).
Aylık 500 DK Türk Telekom Paketi: Bu paket aylık 500 dk konuma hakkı vermektedir ve bu sınırsız paketin fiyatı 12 tl olarak çıkıyor karşımıza (bu pakete geçmek için de müşteri temsilcilerine ulaşmanız gerekiyor).
Dev Fırsat 4 GB paketi: Aylık 29 TL ücrete 750 dk ve 4 gb internetin keyfini çıkarın. Bu hizmet için müşteri temsilcileri ile görüşmeniz gerekiyor.
Bol ve Hızlı tarifeler: Cepten 7 gb internet ve 1000 dk ve 1000 sms için aylık ücret 25 TL olarak hazırlanmış bu pakette. Abone olmak için Türk Telekom bayisine gitmeniz gerekmektedir.
Faturalı paketlerde genellikle bütçenize uygun tarifeler yer alıyor arkadaşlar. Ama hemen hemen hepsi de 12 ay taahhütlü bedava konuşma paketleri olarak çıkıyor karşımıza. Bu yüzden taahhütlü tarifeleri çok uygun fiyatlara alabilirsiniz aylık ücretler ile. Ama taahhütsüz istiyorsanız, o zaman çok uygun fiyatlarda dakika ve internet paketlerinin olduğunu söyleyemeyiz. Tabi yine de güncel olarak, bütçenize göre araştırma yapıyorsanız yetkili teknik personeller ile görüşmenizde fayda olacaktır. Sitemizde de sizin için ekstra bir içerik oluşturacağız. Türk Telekom taahhütsüz tarifeler de son dönemlerde oldukça araştırılıyor.

Türk Telekom Faturasız Dakika Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom Dolu 1 gb paketi cepten tam olarak 1 gb internet ve 1000 sms ve her yöne 500 dk veren bu paketin ücreti 19 TL. Bu pakete katılmak için DOLU1GB yazın 5555 numarasına mesaj gönderin (ücretsiz olarak).
Dolu 2 gb paketi Türk Telekom: Bu paketin özelliklerinde ise tam olarak 2 gb cepten internet hakkı, 750 dakika (her yöne) ve 1000 sms (her yöne) bulunmaktadır. Bu paketi yapmak için ise DOLU2GB yazarak 5555’e ücretsiz sms atabilirsiniz.
Dolu 3 gb paket Türk Telekom: Bu paketimizde ise 3 gb internet, 750 her yöne dakika ve 1000 sms bulunuyor. Bu paketi satın almak için ise DOLU3GB yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz (ücretsiz olarak).
Şu an için en çok tercih edilen 3 paketi yazdık sizlere değerli arkadaşlar. Türk Telekom bedava internet, diğer operatörlerin aksine, sadeliği ile ön plana çıktığı için sayılı tarifeler ve paketler üretiyor. Daha detaylı bilgi için bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz. Şimdiden bol bedava dakikalı günler diliyoruz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum