Türk Telekom Bol Hızlı 5 GB internet Paketi Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Bol Hızlı 5 GB internet Paketi Kampanyası

Türk Telekom mobil hat kullanıcıları 2017 yılında avantajlı kampanyalar ile Türk Telekom bol hızlı internet kullanacak. Kullanıcılara sunulan kampanyalardan bir tanesi de 5 GB internet paketi. Peki bu kampanyadan kimler yararlanabilmektedir? Paket nasıl yapılır? İşte detaylar!

Bol ve Hızlı 5 GB internet

Türk Telekom’un sunmuş olduğu faturasız cep tarifelerine geçiş yaparak, 4.5G hızını denemek isteyenler için hazırlanmış olan bu paketin içerisinde her yöne 750 dakika, her yöne 1000 sms ve cepten 5 GB internet paketi kullanım hakkı tanınmaktadır. Sunulan bu paketin fiyatı ise 35 lira.  Pakete sahip olmak isteyen, faturasız hat kullananlar BOLHIZLI5GB yazarak 5555’e kısa mesaj yollamalıdır.

Paket Detayları

Aylık olarak belirlenen 35 liralık ücret, son otuz gün içerisinde yeni bir hat alarak ya da numara taşıma işlemi yaparak gelen müşteriler için geçerlidir. 5 GB internet paketi   sms aracılığı ile yapılabildiği gibi müşteri hizmetleri aracılığı ile de yapılabilmektedir. Paket kapsamında sunulan avantajlar 30 gün süre ile geçerlidir. 30 gün sonunda kullanılmayan paket içerikleri bir sonraki aya devredilmez. Türk Telekom bol hızlı 5 GB internet paketi  30 gün içerisinde birden fazla yüklenebilmektedir. Bu durumda, en son alınan paketin 30. gün sonunda yenilenecektir. Paketin iptali durumunda ücretsiz olarak verilen kullanım hakları silinmez.

Kullanım süresinin sonuna kadar geçerlidir. Paket yenilenmesi 30 gün sonunda otomatik olarak gerçekleşmektedir. Paket alımında yeterli bakiyesi olmayan müşteriler için, 29 gün içerisinde yeterli bakiyeye ulaşması durumunda paketi yenilenecektir. Paketten yararlanacak olan numara daha önceden Türk Telekom numarası ise ve numara yeniden Türk Telekom mobil tarifelerine taşınmış ise bu taşınan tarih ile Türk Telekom’dan taşındığı tarih arasında en az 90 gün geçmiş olması gereklidir.

Her Yöne Sms ve Arama Kapsamı

Paket kapsamında yer alan dakika, sms ve internet kullanım hakları yurt içinde geçerlidir. Paket içeriği KKTC ve yurt dışında kullanılamaz.

5GB Hızlı İnternet Paketi Ücretlendirme

Tarife içerisinde sunulmakta olan arama fiyatlarının ücretlendirmesi 60 saniyelik periyot halinde olmaktadır. Paketin içinde yer alan internetin ücretlendirme periyodu 100 KB olarak belirlenmiştir. Türk Telekom belirlenen fiyatları değiştirme, güncelleme hakkına sahiptir.

Paket İçin TL Yükleme

Faturasız hat kullanıcıları için birçok TL yükleme imkanı sunulmaktadır. Bu yükleme seçeneklerinden bazıları; kredi kartı ile online yükleme işleminin yanı sıra, ATM’lerden ve Türk Telekom yetkili bayiler aracılığı ile de yükleme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Sms Aktivasyon İşlemi

Pakete kayıt yaptırmak isteyenler BOLHIZLI5GB yazarak 5555’e sms yollamalıdır. Paket içerisinde kalanların sorgulanma işlemi için KALAN BOLHIZLI5GB yazılarak 5555’e kısa mesaj yollanmalıdır. Paket sahibi olan müşterilerin paket iptal işlemi için IPTAL BOLHIZLI5GB yazarak yine 5555’e kısa mesaj yollamalıdırlar.

Son olarak Türk Telekom bedava internet konusunu ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Zira bir çok avantajlı pakete bu konuda yer verdik.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum