Türk Telekom DEV 4GB internet Paketi Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom DEV 4GB internet Paketi Kampanyası

Ev telefonu veya evde internet abonelerine özel mobilde her yöne 750 Dakika, Dev Fırsat 4GB cepten 4GB internet paketi tarifede ilk 3 ay ücretsiz kullanım!

Yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak mobil Dev Fırsat 4GB tarifesine katılan

aboneler 3 aylık fatura dönemi boyunca ücret ödemiyor.

Böylece 4GB internet paketi ve her yöne 750 Dakika fırsatından ilk 3 ay ücretsiz, daha sonra taahhüt bitimine dek ayda yalnızca 39 TL’ den faydalanabilirsiniz.

Kampanyadan Faydalanmak İçin:

    Türk Telekom Dev Paketi  tarifesine kayıt olan evde internet veya ev telefonu abonesi

bireysel hatta sahip müşterilerimiz, 12 aylık fatura dönemi süresince faturalı mobil

tarifede kalma sözü verdikten sonra “DEV4GB” yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaralarını 5555’e SMS atmaları dahilinde

kampanyaya kayıt olabilirler.

Taahhüt vermek için: SOZ–>5555

Kampanya kayıt olmak için: DEV4GB boşluk TC Kimlik Numarası–>5555

Türk Telekom 4GB internet Paketi Detayları

*Kampanyamızdan bir TC Kimlik Numarası ile beş adet mobil hattı faydalanabilir.

*Kampanyadan yararlanmış olan müşterilerimizin aktif bireysel evde internet ya da ev telefonu aboneliklerinin iptal olması halinde diğer bir aktif aboneliklerinin daha bulunması durumunda indirimden faydalanmaya devam edilir. Başka bir aboneliğin bulunmaması halinde ise kampanyadan faydalanılan indirim sona erecektir.

*Müşterilerimizin taahhüt verdiği 12 aylık fatura dönemi içerisinde mobil hattını iptal etmesi, numarasını başka operatörlere taşıması, faturasız veya  SIM Kart değişikliğine sebebiyet veren bir tarifeye taşıması durumunda , taahhüt kapsamında o güne kadar kullanılan indirimlerin toplamı ile kalan ay ücretlerinin toplamlarından müşterinin yararına olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya kapsamındaki indirim sona erer.

*Kampanya süresi içinde iken başka bir faturalı mobil tarifesine geçişi ile kampanya indirimi sona erer ayrıca herhangi bir cayma bedeli yansıtılmaz.

*Kampanyamıza kayıt olan müşteri sınırımız 100.00 müşteri ile sınırlı olmakla birlikte 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.

*25.03.2016 tarihi ve sonrası şirketimiz tarafı sunulan faturalı, faturasız bir tarifeden veya Kontrolü S.E.Ç. tarifelerinden başka operatörlere numara taşıyıp ya da şirketimiz tarafınca sunulan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. tarifelerine geçip daha sonrasında bu tarifeye kayıt olan müşterilerimiz için bir defalık 30 TL kayıt olma bedeli alınacak ve belirtilen ücret müşterilerimizin gelen ilk faturalarına yansıtılacaktır.

*Tüm fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.

Kalan Kullanım Hakkını Sorgulama

*Tarife içerisinde kalan dakika sorgusu için SES, ve cepten internet hakkı sorgusu için INTERNET yazıp 5555’e SMS göndererek bilgi alabilirsiniz. Servis kapsamında dakikalar için 6 saat, internet için ise 12 saat öncesi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

*Güncel borç bilgisi edinme için GUNCEL yazıp 5555’e göndererek son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım  bedeli öğrenilebilir.

*Tarifenizde kalan kullanım haklarınızı 9333’ü arayarak, *124#’yi tuşlayarak veya Online İşlemler’ e giriş yapmanız halinde bilgi edinebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet konusunda bu tür kampanyalara epeyce yer verdik. Umarız ziyaret etmek istersin, hem cebin hem yüzün güler 🙂

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum