Türk Telekom Dopdolu 1GB, 2GB, 3GB paketleri 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Dopdolu 1GB, 2GB, 3GB paketleri 2017

Yeni yıla girilmesiyle birlikte birçok şirket müşterileri için yeni kampanya hazırlamaya başladı. Bu husus aynı şekilde telekomünikasyon şirketleri içinde geçerlidir. Telekomünikasyonun 1 numaralı ismi olarakta Türk Telekom müşterilerine yeni yılı dopdolu karşılayabilmeleri için Türk Telekom; Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB isimleri altında müşterilerini sevindirecek kampanya paketleri çıkarmakta. Peki bu kampanyalara başvurmak için gerekli olanlar nelerdir ve de bu kampanyaların detayları nelerdir bu paketler nasıl yapılır. Gelin bunları açıklığa kavuşturalım.

Türk Telekom Dopdolu 1GB

Türk Telekom telekomünikasyon şirketi tarafından Türk Telekom müşterilerine sunulan bu kampanyanın tam içeriğinde müşterilere; her türlü hatla her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika konuşma imkânı aynı şekilde her yöne gönderebileceğiniz 5000 SMS ve cepten internette kullanabileceğiniz 1GB internet hizmeti sunuluyor. Üstüne üstlük Türk Telekom tarafından 2017 yılında kullanıma sunulması planlanan bu paketin fiyatı sadece ama sadece ₺19’dir. Üstelik bu paketle birlikte daha önceden selfy üyesi olan Türk Telekom kullanıcılar selfy uygulamasında geçerli 1GB fazladan interneti kazanma imkânını yakalıyor ve de dopdolu bir paketle yeni yıla giriş yapıyor. Bu kampanyadan sadece son 30 gün içerisinde yeni hat taşımış kişiler ya da yeni hat almış kişiler 19 ₺’ye faydalanabilmektedir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için DOPDOLU1GB yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Paketinizde kalan dakikalarınızı, SMS’lerinizi ve internetinizi öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN DOPDOLU1GB yazıp 4545’e ücretsiz gönderip öğrenebilirsiniz

Dopdolu 2GB

Türk Telekom telekomünikasyon şirketi tarafından Türk Telekom müşterilerine sunulan bu kampanyanın tam içeriğinde müşterilere; her türlü hatla her yöne konuşabileceğiniz 750 dakika konuşma imkânı aynı şekilde her yöne gönderebileceğiniz 5000 SMS ve cepten internette kullanabileceğiniz 2GB internet hizmeti sunuluyor. Üstüne üstlük Türk Telekom tarafından 2017 yılında kullanıma sunulması planlanan bu paketin fiyatı sadece ama sadece 23 ₺’dir.

Üstelik bu paketle birlikte daha önceden selfy üyesi olan Türk Telekom kullanıcılar selfy uygulamasında geçerli 1GB fazladan interneti kazanma imkânını yakalıyor ve de dopdolu bir paketle yeni yıla giriş yapıyor. Bu kampanyadan sadece son 30 gün içerisinde yeni hat taşımış kişiler ya da yeni hat almış kişiler 23 ₺’ye faydalanabilmektedir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için DOPDOLU2GB yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Paketinizde kalan dakikalarınızı, SMS’lerinizi ve internetinizi öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN DOPDOLU2GB yazıp 4545’e ücretsiz gönderip öğrenebilirsiniz

Dopdolu 3GB

       Türk Telekom telekomünikasyon şirketi tarafından Türk Telekom müşterilerine sunulan bu kampanya paketi tam içeriğinde müşterilere; her türlü hatla her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika konuşma imkânı aynı şekilde her yöne gönderebileceğiniz 5000 SMS ve cepten internette kullanabileceğiniz 4GB Türk Telekom bedava internet hizmeti sunuluyor. Üstüne üstlük Türk Telekom tarafından 2017 yılında kullanıma sunulması planlanan bu paketin fiyatı sadece ama sadece 27 ₺ dir. Bunların yanında tüm bu paketlerin yanında dilerseniz sinema dilerseniz müzik dilerseniz de oyun paketlerinden birinden faydalanabilirsiniz.

Bu paketlerin detayları ise; Türk Telekom Müzik Premium Üyelik, Tivibu Go Sinema Paketi, Playstore’dan 10 TL indirim imkânı şeklindedir. Üstelik bu paketle birlikte daha önceden selfy üyesi olan Türk Telekom kullanıcılar selfy uygulamasında geçerli 1GB fazladan interneti kazanma imkânını yakalıyor ve de dopdolu bir paketle yeni yıla giriş yapıyor. Bu kampanyadan sadece son 30 gün içerisinde yeni hat taşımış kişiler ya da yeni hat almış kişiler 27 ₺’ye faydalanabilmektedir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için DOPDOLU3GB yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca paketin yanında verilen 1GB internetten faydalanabilmek için “DOPDOLU HEDIYE” yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Seçtiğiniz paket hediyesi müzik ise MZK DOLU yazıp 4545’e göndermelisiniz. Seçtiğiniz paket hediyesi sinema ise TV DOLU yazıp 4545’e göndermelisiniz. Seçtiğiniz paket hediyesi oyun ise OYUN DOLU yazıp 4545’e göndermelisiniz.

Paketinizde kalan dakikalarınızı, SMS’lerinizi ve internetinizi öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN DOPDOLU3GB yazıp 4545’e ücretsiz gönderip öğrenebilirsiniz.

Belirlenen tüm bu dopdolu kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Türk Telekom sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom belirlenen tüm bu kampanyaların süresini değiştirme ya da koşullarını değiştirme hakkını bünyesinde saklı tutar.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum