Türk Telekom Emekli 600 Bedava internet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Emekli 600

Türk Telekom abonelerinin en iyi şekilde hizmet almalarını sağlayabilmek için hem kapsama alanı ve çekim kalitesi çalışmaları ile hem de hazırladığı tarife içerikleri ile birçok mobil kullanıcının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

GSM sektöründe yeni bir isim olmasına karşın her geçen gün bu alanda kendini daha da fazla kanıtlayan firma, artık rüştünü herkese ispat etmiş durumda. Abonelerine verdiği önem ve müşteri odaklı yaklaşımı ile marka değerini her geçen gün daha da fazla arttırmakta. Sektördeki varlığını hissettirmeye başlayan GSM firması daha uzun yıllar bu alanda başarı göstereceğinin sinyallerini veriyor.

Bu sıralar ise emekli abonelerine özel olarak hazırladığı kampanyaları ile gündem de olan operatör firması, bu hamlesi ile kendine birçok emekli abone kazandırdı. Emekli 600 tarifesi ile artık birçok yaşlı mobil hat kullanıcısı kendine uygun içeriklere sahip fırsatı bulmuş gibi gözüküyor. Hem dakika yönü hem de internet yönü ile oldukça tatmin edici gözüken bu tarifeler ile artık birçok kullanıcının yüzü gülüyor. Türk Telekom bedava internet ile ilgili olarak yeni kampanyalar sürekli çıkmaya devam edecek.

Sizde bu size özel olarak hazırlanmış cazip teklife katılarak, emekliliğinizin tadını çıkartabilirsiniz.

Emekli 600’e Nasıl Katılabilirim?

“EMEKLI 600” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak kolay bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom mağazasına gidip başvuruda bulunarak da kısa bir süre içerisinde bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da internet üzerinden de katılım sağlayabilmeniz mümkündür. Size kolay gelen bir şekilde bu cazip tarifeden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bedava internet ile ilgili olarak ise güncellemeler yapmaya sürekli devam edeceğiz.

Bedava internet Katılım Şartları Nelerdir?

Yeni hat alma yolu ile ya numara taşıma işlemi ile gelen emekli abonelerinin katılımına uygundur.

İçerik Hakkında

Her yöne 600 dakika, şebeke içi mobil hatlar ile sınırsız konuşma hakkına ve her yöne 3 GB internet kullanım hakkına 12 aylık kontrat yaparak 40 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Kontratsız ödemeniz gereken tutar ise 50 TL’dir.

Nasıl İptal Edilir?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom mağazalarını ziyaret ederek de çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylarımız

Kullanılmayan paket içeriği gelecek aylara devrolmaz ve silinir.

Kullanım haklarınız bittiği zaman SMS ile bilgi sahibi edinilirsiniz.

MMS ücreti 1,25 TL’dir.

“KALAN” yazıp 5555’e yollayarak kalan kullanım tutarlarınızı öğrenebilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum