Türk Telekom Erişilebilir Yaşam Paketi Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Erişilebilir Yaşam Paketi Kampanyası

Bundan 10 yıl öncesine bakacak olursak ne internet vardı. ne de bu denli yüksek teknolojiler. Fakat şimdi şu an bile teknoloji anlık değişmektedir. Bu hızla gelişmekte olan bir teknolojiyi ancak fiber hızında bir internetle yakalayabilirsiniz. Fiber internetin sağlanabilmesi için ise bu hizmeti sunacak olan şirketin kurumun ya da kuruluşun fiber internet alt yapısının sağlam olması gerekir. Yıllardır, fiber internet alt yapısını geliştirmeye çalışan ve de tüm bu araştırma geliştirme işlemlerine hala devam eden Türk Telekom müşterilerinin ihtiyaç duydukları bu hizmeti sunmaktadır. Peki Türk Telekom neden diğer firmalara ya da diğer kurumlara kıyasla daha hızlı ve de daha güvenilir bir yapıya sahip.

Türk Telekom Yepyeni Tarife

Türk Telekom 1994 yılına kadar PTT ile yani devletin posta kurumu ile ortak çalışmaktaydı. 1994 yılında gelen anayasa düzenlemesi ile Türk Telekom PTT den ayrılıp kendine daha farklı bir yol çizmiştir. Yıllarca birlikte çalışıp piyasayı öğrendiği PTT den ise halkın kullanıcının arz taleplerinin ne olduğunu araştırıp buldu. Ve çizgisini bu arz talep döngüsüne göre ayarladı. Bu sayede de Türk Telekom alanının en başarılı ve de imrenen markası oldu.

Peki, Türk Telekom bu aralar müşterileri için ne tip kampanyalar sunmakta. Her daim müşterilerini düşünen Türk Telekom Erişilebilir Yaşam Paketi Kampanyası adında bir kampanya başlattı bu kampanyanın içeriği her kullanıcının ihtiyacını karşılamaktadır.

Erişilebilir Yaşam Paketi Nedir?

Yıllardan beri tüm kullanıcılar evlerindeki ev telefonuna internetine ve de televizyonundaki özel yayınlara ayrı ücretler ödeyerek ulaşıyordu. Müşterilerinin bu konudaki şikayetlerini duyan Türk Telekom 3’ü bir arada paketine benzer bir paket yaptı artık hepsi için tek bir fiyat ödüyorsunuz ve bu ödediğiniz fiyatla hem sınırsız internetin keyfini sürüyor, hem rahatça kanallarınızı geziyor hem de gönül rahatlığıyla telefonla konuşuyorsunuz. Ve tüm bu kampanyalar için her ay sadece belli bir ücret ödüyorsunuz. Türk Telekom bu kampanya için müşterilerin ödemesi gereken ücreti 74 ₺ olarak belirlemiştir. İlk ayda kurulum ücreti ayrı olarak alınmaktadır. Bunu dışında herhangi bir ek ücretlendirme uygulanmamaktadır.

Türk Telekom bedava internet ile sizde paketim bitti ne yapacağım derdinden kurtulun, hemen tıklayın ve hediye paketlerin keyfini çıkarın!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum