Türk Telekom Ev interneti İlk Ay Bedava

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Ev interneti İlk Ay Bedava

Türk Telekom ev interneti için başvuran müşterilere son derece avantajlı bir kampanya başlattı. İnternet üzerinden yahut çağrı merkezi aracılığı ile evde bireysel internet başvurusunda bulunan müşterilere ilk ay bedava internet hizmeti sunulmaktadır. Türk Telekom Bizden kampanyası olarak isimlendirilen kampanyadan yararlanan aboneler ilk ay hiç ücret ödemezken, diğer aylarda da aynı kampanyadan yalnızca 56.90 TL gibi çok uygun fiyata yararlanmaya devam edebileceklerdir.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ev telefonu kullanma şartı olmayıp, 100 Mbps hızlı 200 GB’a kadar sınırsız interneti ilk ay tek kuruş ödemeden kullanmaya başlayın.  Aynı zamanda Türk Telekom ücretsiz kurulum hizmeti sunmaktadır.

Kampanya Koşulları

Kampanya son başvuru tarihi 28 Şubat 2017 olarak ilan edilmiştir. Kampanyadan yalnızca bireysel müşteriler yararlanabilmektedir. Yeni abone olan müşterilerimize özel bir tarife olmayıp taahhüt süresi dolan eski müşterilerde yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerimizin minimum 24 ay taahhüt vermeleri zorunlu olup kampanya bedeli aylık 54.90 Türk Lirasıdır. Kampanya için 24 ay taahhüt veren müşterilerden ilk ay hiç ücret talep edilmemekte olup 23 ay boyunca 56.90 Türk Lirası üzerinden işlem yapılır.

Fiyatlandırmaya modem fiyatı dâhil olmayıp taahhüdünüzü verirken modemde talep etmeniz durumunda ayrıca faturanıza 3 TL modem ücreti yansıtılır. Yeni abone olan müşterilerden 192 Liralık bağlantı ücreti talep edilmektedir. 192 Lira toplu olarak tahsil edilmeyip ilk ay faturaya yansıtılmamak koşulu ile 23 ay boyunca 8 liralık taksitler halinde tahsil edilir. İlk aydan itibaren abonelerinden modem ücreti ve bağlantı ücreti talep edilmektedir.

Abonelerimiz taahhütleri boyunca aylık ödenecek bedeli daha yüksek olması koşulu ile paketlerinde değişiklik yapabilirler. Fakat daha düşük miktarlı paketlere geçemezler. İlk abone olan müşterilerimizden ayrıca damga vergisi ücreti de talep edilmektedir. Damga vergisi ücreti yalnızca 1 defaya mahsus olmak üzere alınır. Abonelik başvurusu sırasında talep edilmemekte olup ilk ay faturanıza yansıtılmaktadır. Kampanya iptalini Türk Telekom çağrı merkezini arayarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyayı taahhüt süreniz dolmadan iptal etmeniz durumunda sözleşme fesih hükümleri uygulanacaktır. Aboneliği sona erdirmeniz durumunda modem satın almanız halinde modem ücretinin kalan bedeli, cihaz satın almış olmanız durumunda kalan cihaz bedeli, kalan paket kullanım ve bağlantı için taksitlendirilmiş bulunan ücretler ve yalın internet bedeli toplu olarak tahsil edilir. Taahhüt iptal işlemini gerçekleştireceğiniz zamana kadar abonemize uygulanan tüm paket indirimleri de süre dolmadan taahhüt iptal işlemi sonucunda tahsil edilir.

Bu ödemeler yalnızca taahhüdünüzü iptal etmeniz durumunda uygulanmakta olup paket, tarife değişikliği durumlarında herhangi bir işlem talep etmeden dilediğiniz tarifeyi seçme hakkınız saklı tutulmaktadır. Taşınmanız yahut internet hattınızı başka bir adrese naklettirmek istemeniz durumunda vereceğiniz talimat ile nakil işlemi kısa sürede gerçekleştirilecek olup, Yalnızca 24.90 TL nakil işlem bedeli talep edilir.

Türk Telekom ev interneti kampanyaları için ilgili konumuzu ziyaret edebilir, 2017’nin en popüler tarifelerinden haberdar olabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum