Türk Telekom Galaxy 500 Tarifesi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Galaxy 500

Yeni yaptığı yatırımlar ile sektörde kalıcılığını kanıtlayan yeni GSM operatörü Türk Telekom, iletişim alanındaki gelişmeleri ve fırsatları ile birçok kişinin takdirini kazanıyor. Kısa bir süredir hayatımızda olmasına rağmen, daha şimdiden oldukça fazla abone sayısına sahip olmaya başlayıp, birçok kişiye hitap ediyor.
Türk Telekom yeni düzenlediği kampanyaları ile birçok mobil hat kullanıcısının dikkatini çekti. İnternet yönü ile zengin olan bu tarifeler, dakika ve SMS yönü ile de birçok kullanıcının ilgisini çekiyor. Bu fırsatlar ile yakınlarınızla hem rahatça konuşabilecek hemde rahatça mesajlaşabileceksiniz ve buna ek olarak 4.5G hızında kaliteli bir deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sizin de konuşma süreniz oldukça fazla ve dakikalarınızı ay sonuna kadar harcayıp bitiriyorsanız ve internetiniz ay sonu gelmeden bitiyorsa Galaxy 500 sizin için uygun bir seçenekmiş gibi gözüküyor. Gelin, bu fırsattan faydalanmaya başlayın ve bu fırsatlar dünyasına katılın.

Türk Telekom Galaxy 500

Galaxy 500’e Nasıl Katılabilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip onların aracılığı ile geçiş yapabilirsiniz ya da sizin en yakın Türk Telekom mağazasını veya bayisini ziyaret edip başvuruda bulunarak hemen bu cazip tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Karşılamanız gereken herhangi bir şart aranmamaktadır.

İçeriğinde Neler Var?

Galaxy 500

Her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 2 GB internet kullanım hakkına 12 aylık sözünüze 32 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
Taahhüt yapmadığınız zaman ödemeniz gereken tutar 42 TL’dir.

Galaxy 500 Maxi

6 GB internet kullanım hakkı, her yöne 500 dakika ve 500 SMS’e 12 aylık kontrat yaparak 50 TL kampanyalı fiyatına sahip olursunuz ve paketinizin ay sonuna kadar keyfini çıkartırsınız.

Kontrat yapmak istemez iseniz ödemeniz gerek ücret 60 TL’dir.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’ü arayıp müşteri hizmetleri aracılığı ile bu tarifeyi iptal etmek istediğinizi belirterek çok kısa süre içerisinde bu paketten çıkabilirsiniz.

Detaylar

1 ay süresince hattınıza tanımlanan içerikten kullanmadıklarınız gelecek aylara devredilmez ve silinir. Tarife içeriğinizi harcadığınız takdirde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Kalan kullanım haklarınızı “KALAN” yazıp 5555’e ücretsiz mesaj atarak veya müşteri hizmetlerine telefon ederek öğrenebilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum