Türk Telekom Gel Dene Bedava İnternet Paketi Tarifeleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Gel Dene Bedava İnternet Paketi Tarifeleri

Türk Telekom Türkiye’de GSM alanındaki yeni isimlerden olmasından ötürü, kendine daha fazla abone kazandırmak ve ilgi çekmek amacı ile birbirinden zengin içerikli cazip teklifler sunuyor. Hazırladığı bu tarifelerde genellikli internet yönü ile zengin ve dakika, SMS kullanım hakları da azımsanmayacak kadar fazla olması ile göze çarpıyor. Bu hamlesi ile Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldüren operatör firması, bu atılımları ile başarısını gün geçtikçe artırıyor ve sektördeki yerine sağlamlaştırıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını baz alarak hazırladığı Gel Dene fırsatları ile mobil hat kullanıcıların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda internet kullanım hakkı ağırlıklı ya da dakika, SMS ağırlıklı paketler seçmelerine olanak sağlıyor.  Yakınlarınız ile rahat bir şekilde konuşmanıza, mesajlaşmanıza ve cepten internet kullanmanın keyfine erişebileceğiniz bu fırsata katılarak, sizde ayrıcalıklı olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Gel Dene ile Hediye İnternet

Size en yakın Türk Telekom mağazaya veya bayisini ziyaret edip başvuruda bulunarak, İnternet kanalı yolu ile ya da anahtar kodu 5555’e kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tarifeden faydalanmaya başlamak için, yeni hat tesisi yolu ile ya da numara taşıma işlemi gerçekleştirerek katılmış olmanız gerekmektedir. Gerekli şartları sağlayan tüm bireysel aboneler katılabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Türk Telekom mağazalarına gidip iptal talebinde bulunarak, internet üzerinden, müşteri hizmetlerine telefon edip onlar aracılığı ile iptal talebinizi gerçekleştirerek kısa bir süre içerisinde çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gel Dene Fırsatları İçeriği Nedir?

1 GB

12 aylık sözünüze 32 TL karşılığında 1 GB internet, her yöne 600 dakika ve 1000 SMS kullanım hakkına sahip olursunuz.

3 GB

3 GB internet, her yöne 750 dakika ve 1000 SMS’e 12 aylık kontrat yaparak 40 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

5 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 5 GB cepten internete kampanyalı fiyatına 47 TL’ye satın alabilirsiniz.

Detaylar

Kalan kullanım haklarınız hakkında bilgi edinmek için dakika için “SES”, internet için “INTERNET” SMS için “SMS” yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.
Paket içeriğinizi bitirdiğinizde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Taahhüdünüz bittiği takdirde standart ücret üzerinden ücretlendilirsiniz.

Bir önce ki yazımız olan Türk Telekom bedava internet yazısını detaylıca incelemek ister misiniz?

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum