Türk Telekom Gündüz Paketleri – 10GB internet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Gündüz Paketleri – 10GB internet

Müjde! Sınırsız 10 GB internet paketine sahip olmak istiyorsanız size gerekli olacak tüm bilgiler bu makalede yer almaktadır. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

Türk Telekom gündüz paketleri bazı müşteriler için bulunmaz nimet olmaya devam ediyor. Hedef pazarda daha etkin rol alabilmek adına müşterilerine gündüz 10gb internet kullanma hakkı Türk Telekom’da 15 Türk Lirası’na sunulmakta! Evet evet, yanlış duymadınız, 15 Türk Lirası.  10 gb internet çok diyen müşteriler için ise, 300mb internet paketi seçeneği de mevcut. Şimdi gelelim herkesin merak ettiği nasıl yapılır? sorusuna. Türk Telekom paketlerini almak da eğlenerek harcamak kadar zahmetsiz ve kolaydır. Türk Telekom gündüz paketleri, Türk Telekom’a özgü olan saat bazlı internet paketleri arasında yer almaktadır. Size uygun olan seçtiğiniz bazı saatlerde kullanabileceğiniz internet paketlerini sizlere uygun bir fiyatla sunabilmek için oluşturulan bu opsiyonlu paketler arasında gündüz paketlerinin yeri ise apayrıdır.

09:00 ile 17:00 Saatleri Arasında Bir Ay Boyunca 15 TL

Yalnızca gündüz vakitlerinde kullanabileceğiniz Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Paketi satın alındığında, 09:00 ile 17:00 saatleri arasında bir ay boyunca 15 TL’ye kullanılabilecektir. Sonraki ay aynı paketi tekrar ve tekrar kullanabilmek için yeterli bakiyenizin hâlihazırda hattınızda bulunması ve kampanyadan ayrılmadığınızı Türk Telekom’un bilmesi gerekmektedir. Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Paketi’ni satın almak için ise yapmanız gereken şey çok basit. Türk Telekom hatlı cep telefonunuzdan GUNDUZ 10GB yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekli ve yeterlidir. Eğer hattınızda yeterli bakiye var ise, bir ay boyunca 09:00 ile 17:00 saatleri arasında doya doya kullanabileceğiniz 10 GB internet bir ay boyunca kullanılmak üzere Türk Telekom hattınıza tanımlanacaktır ve Türk Telekom’un göndereceği onay mesajından sonra Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Paketi’ni 09:00 ile 17:00 saatleri arasında doya doya kullanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Paketi kapsamında yurt içinde internet apn ile wap apn üzerinden yapılacak veri gönderme ve / veya veri alma (transfer) işlemleri için internet kullanım hakkı sunulmaktadır, yurt dışı kullanımlarda ise farklı bir ücret tarifesi kullanılması kararlaştırılmıştır.

Türk Telekom 10 GB internet 15 TL!

Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Paketi fiyatı KDV (Katma Değer Vergisi) ve ÖİV (Özel İletişim Vergisi) dâhil 15 TL’dir. Eğer paket aşımı meydana gelir ise, geçerli olacak ücretlendirme her 100 KB başına yalnızca 2 kuruş şeklinde belirlenmiştir. Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devir ya da transfer edilemez ayrıca paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde sonraki aya kesinlikle devretmez ve silinerek sonraki aya baştan başlamanız sağlanır.

Türk Telekom internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (VOIP ya da IM), internet paylaşımı (Tethering) ya da doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları gibi hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını gizli tutmaktadır.

Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Paketi kapsamında sağlanan ücretsiz veri hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten internet için geçerlidir. Bahsi edilen konuda geçerli olan bedava haklar KKTC ya da yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir.

Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet hakkının süresinin dolmasından sonra, müşterinin üzerinde başka herhangi bir paket yoksa hâlihazırda geçerli olan tarifesi için geçerli kabul edilen fiyatlar üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Ayrıca değerli vaktinizi ayırıp Türk Telekom bedava internet konusuna da bakmak isterseniz şiddetle tavsiye ederiz zira birbirinden kaliteli kampanyalar bu konuda sizleri bekliyor!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum