Türk Telekom Günlük ve Haftalık internet Paketi Tarifeleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Günlük ve Haftalık internet Paketi Tarifeleri

Türkiye’nin en köklü iletişim birimi olan PTT ile yollarını 1994 yılının Haziran ayında ayıran Türk Telekom o günden bu güne bünyesinde köklü değişikler yapmış, müşteri odaklı bir telekomünikasyon şirketi haline gelmiş bir firma olmayı başarmıştır. Hepimizin de bildiği gibi iletişim bulunduğumuz toplumun vazgeçilmezlerindendir. Hele ki son yıllarda çıkan son teknoloji ürünleriyle daha fazla önem kazanıştır. Gerek telefonlar gerek bilgisayarlar gerekse tabletler artık tamamı ile internete bağlanabilmektedir.

Bu da toplumu internete aktarır. Hal böyle olunca bir çok firmanın da bu alana kendini adaması normaldir. Fakat şunu da belirtmek gerekir ki bu alanda en tecrübeli olanı geçmek için yani Türk Telekomu geçmek için onun verdiği hizmetleri yakalamaları gerekir. Çünkü Türk Telekom. Benimsemiş olduğu prensipler gereği, müşterilerine sürekli olarak kampanya çıkarmaktadır. Bununla kalmayıp müşterilerine ayrı alanlarda da hizmetler vermektedir. Hal böyle olunca geçilmesi imkansız bir firma olması doğaldır.

Gelelim Türk Telekomun müşterileri için verdikleri hizmetlere yani kampanyalara. Sizlere öncelikle kampanyaların isimlerinden bahsedeceğim. Ve içlerinden birkaçını açıklayacağım. Gecenin bir yarısı paketiniz bitti ama yenilenmesine de 1-2 gün var ve siz yeni paket almaktansa 2 gün idare edecek bir paket arıyorsunuz, buyrun bu kampanyalar size gelsin.

Türk Telekom günlük ve haftalık internet paketleri

  • 100 MB günlük internet paketi
  • 1 GB günlük internet paketi
  • 100 MB haftalık internet paketi
  • 1 GB haftalık internet paketi
  • 10 GB haftalık internet paketi

Türk Telekom 100 MB Günlük internet Paketi

Türk Telekom müşterilerine en uygun kampanyaları en uygun fyata sunmasından dolayı telekominikasyonun en başarılı isimlerinden demiştik, Bu kampanyada söylediğimizin kanıtı niteliğindedir diyebiliriz. Çünkü bu kampanyayla birlikte müşterilerine günlük 100 MB interneti 1.9 TL den veriyor. Ayrıca bu kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir ekstra koşul belirtilememiştir. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken GUN yazıp 5555’e göndermektir. Artık dilediğinizce Türk Telekom avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom 1 GB Günlük internet Paketi

Biraz önce bahsettiğim kampanyayla bütçesini düşünenlere bir kıyak niteliğinde verdiği paketi artık daha fazla kişinin ilgisini çekmesi için MB ı GB yapmış ve bir önceki fiyatın 10 katına çıkarmak yerine fiyatı sadece 6 TL olarak belirlemiştir. Ayrıca bu kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir ekstra koşul belirtilememiştir. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken GUN1 yazıp 5555’e göndermektir. Artık dilediğinizce Türk Telekom avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom günlük internet hizmetlerinden sonra artık Türk Telekom haftalık internet hizmetleri de değerli Türk Telekom müşterilerinin kullanımına sunulmuş durumda sizlerde çok uygun fiyatlar vererek dilediğiniz internet paketinden faydalanabilirsiniz.

100 MB haftalık internet paketi

Her türlü durumu düşünenlerin yanında olan ve acil ihtiyaçlar dışında interneti kullanmayanlar için bir kampanya çıkaran Türk Telekom bu kampanyayla piyasaları sallamayı ve de bir çok kullanıcıyı kendine çekmeyi düşünüyor. Çünkü az internet kullananların fazla para ödemesini istemeyen Türk Telekom bu kampanyayla onların derdine derman oluyor. Sadece 5 TL’lik bir ücret karşılığında haftalık 100 MB internet veriyor. Ayrıca bu kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir ekstra koşul belirtilememiştir. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken HAFTA yazıp 5555’e göndermektir. Artık dilediğinizce Türk Telekom avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Haftalık 1 GB  internet paketi

Gençler sabahlara dek doya doya internette sörf yapsın ve de paket internet bitimini düşünmesin diye tam gençlere göre bir kampanya daha Türk Telekom’dan geldi. Artık Türk Telekomlu gençler sadece 9 TL vererek haftalık 1 GB internetin keyfini sürebilirler. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenler HAFTA1 yazıp 5555’ e gönderip Türk Telekom avantajlarından faydalanabilirler.

Türk Telekom 10 GB haftalık internet paketi

Ben interneti yetiremiyorum diyenlerin sözlerine cevap olarak çıkarılan bu kampanyayla haftalık 10 GB internet sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken HAFTA10GB yazıp 5555’e göndermektir. Bu kampanya için belirtilen fiyat 25 TL’dir.

Türk Telekom bol internetli tarifeler ile tanışmadıysan ilgili konuya hemen gözat, fırsatları kaçırma!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum