Türk Telekom Harika 2 GB İnternet Tarifesi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Harika 2 GB

Türkiye’nin inovasyon kültürüne sahip GSM şirketlerden olan Türk Telekom bu alanda gösterdiği atılımlar ile başarısını herkese gösteriyor. Bu alanda gösterdiği atılımlar ile yeni bir isim olmasına rağmen her geçen gün sağlam adımlar ile ilerleyip sektördeki yerine kalıcılaştırmaya devam ediyor. Düzenlendiği kampanyalar, fırsatlar ile teknoloji ve iletişim alanındaki gelişmeleri ile de müşterilerini ne kadar önemsediğini de gözler önüne seriyor. Benimsediği müşteri odaklı yaklaşım sayesinde her geçen gün artan bir abone sayısına sahip olan operatör, iletişim sektöründe kalıcı olduğunun sinyallerini veriyor.

Şu sıralar birçok mobil hat kullanıcısının ortak sıkıntısı olan yetersiz tarife içerikleri sorununa telekomünikasyon şirketi Harika 2 GB kampanyası ile cevap veriyor. Hem dakika hem SMS hem de internet yönü ile tatmin edici bu fırsattan faydalanmak için yüksek tutarlar ödemenize de gerek yok, oldukça ekonomik fiyatlı bu tarifeden hemen sizde faydalanmaya başlayın ve yakınlarınız ile konuşmanın mesajlaşmanın, 4.5G hızında bir internetin keyfini çıkartmaya başlayın.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom mağazalarına gelip başvuruda bulunarak ya da internet üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Katılım sağlamak isteyen tüm aboneler geçiş yapabilir. Bedava internet sahibi olmak için pek fazla birşey yapmanıza gerek kalmıyor yani.

Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet kanalı yolu ile ya da, Türk Telekom mağazalarına giderek ya da 444 1 444’e telefon ederek müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Tarife İçeriği Nedir?

Yakınlarınız ile konuşmak için kullanabileceğiniz her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2GB cepten internet kullanım hakkına 12 aylık kontrat yaparak 29 TL karşılığında sahip olabilir ve ay sonunu dert etmeksizin paketinizin keyfini çıkartabilirsiniz.
Bu fırsatın taahhütsüz fiyatı ise 39 TL’dir.

Harika 2 GB Hakkında Detaylar

Kalan kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olmak için 5555’e “KALAN” yazıp göndermeniz yeterlidir.
Tarifenizdeki içeriğinizin %80’ini ve %100’ünü harcadığınız zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Taahhüdünüz bittiği zaman standart ücret ücretlendirilirsiniz.
Bu kampanyadan faydalanmaya başladığınız zaman otomatik olarak 4.5G hizmetini de kullanmaya başlarsınız.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum