Türk Telekom Hediye 1 GB internet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Hediye 1 GB internet Paketi

Türk Telekom yani eski adıyla Avea sürekli olarak yaptığı bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Sık sık yapılan kampanyalar kullanıcıların yüzünü güldürmekte. Öyleki globalleşen Dünya’da en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biriside internet erişimidir. Bu sayede Dünya hakkında haber almak, iletişim kurmak daha da basitleşir.

İnsanlar sürekli hızlıca biten internetlerden sıkılmış durumda. Bu yüzden kullanıcılar  sürekli internet paketi yenileme veya bir üst pakete geçme gibi bir zorunlulukta hissediliyor. Türk Telekom’un yaptığı kampanyalar sayesinde bu sorun ortadan kalkıp daha fazla kullanım hakkı elde edilebiliyor. Tarifenizi ek olarak verilen 1GB internet için TL yükleme yapmanız yeterli olacaktır. Paketinizdeki internet kullanım hakkınıza ek gelen hediye ilk olarak bitip, bittiğinde ise tekrar paketinizden kullanılacaktır. Bu sayede hediye interneti süresi bitene dek kullanmış olabileceksiniz.

1GB ve 4GB İnternet

Türk Telekom 35 Tl ve altı yüklemelere pakete ek olarak yurtiçi internet hediye ediyor. 35 Tl ve altı yüklemelere 1 gb, 35 Tl ve üstü yüklemelere ise 4 gb internet hediye. 30 gün içinde kullanılmayan hediyeler ise otomatik olarak silinecektir. Hediyeyi kazanabilmek içinse turktelekom.com.tr veya Türk Telekom mobil uygulamasından kredi kartı veya banka kartı ile Tl almanız yeterli olacaktır. Mobil uygulamayı akıllı telefonlarınızdan indirebilirsiniz. İos ve Android marketde kolayca bulunabilmekte.

24 Saat 1GB Hediye

30 TL altı yüklemelerde Türk Telekom 1GB Hediye internet sizin oluyor. Bu hediyenizi 24 saat içinde kullanmanız gerekmektedir aksi taktirde silinecektir. 1 GB KAZAN yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Ardından Tl yüklediğinizde hediyeleriniz paketinize eklenecektir.

7 Günlük 1 GB Hediye

30 Tl ve üstü yüklemelerinizde 7 günlük 1 GB hediye. Hediyeyi kazanabilmek için  1 GB KAZAN yazıp 5555’e sms atmanız yeterli olacaktır. Ardından her Tl yüklediğinizde hediyenizi alacaksınız.

50 Tl’ye 1 GB 100 TL’ye 4 GB İnternet Hediye

Türk Telekomdan bol hediyeli bir kampanya daha. Tek seferde 50 TL ve üzeri yüklemelere 1 GB, 100 TL ve üzeri yüklemelere ise 4 GB internet hediye. Üstelik 30 gün kullanım süresi bulunmakta. Bu kampanyaya her Türk Telekom Faturasız üyeleri katılabilir. Kampanyaya dahil olmak için HEDIYE INTERNET yazıp 5555’e yollamanız yeterli olacaktır. Ardından her yaptığınız Tl yüklemeye hediye internetleriniz otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom bedava internet konumuzda belirttiğimiz  gibi birbirinden özel kampanyalar ve tarifeler için ana konumuzu ziyaret ediniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum