Türk Telekom Her Ay 2 GB Bedava internet Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Her Ay 2 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom 2017 yılına da süper kampanyalar ile başladı. Yaklaşık 2 yıl önce Türk Telekom bünyesinde birleşen Avea, Türk Telekom ve TTNET markaları 2017 yılında da Türk Telekom adı altında operatör hizmeti vermeye devam ediyorlar. Türk Telekom müşterilerine 2017 yılında çok avantajlı ve ekonomik kampanyalar hazırlamış durumda. Bu kampanyalardan biri de Türk Telekom 2 GB bedava internet kampanyası.

Türk Telekom Yeni Yıl Fırsatı Kampanyası

2017 yılında Türk Telekom müşterileri bedava kampanyalardan bol bol yararlanacağa benziyor. Tarifenize ek olarak Türk Telekom 4.5 G hızında bedava 2 GB internet sizi bekliyor.

Kampanya Detayları

Kampanyadan yalnızca 13 Ocak ve 15 Ocak tarihleri arasında başvuran müşteriler yararlanabilecektir. Kampanya süresi tam olarak 6 aydır. Bedava internet kampanyasından Faturasız dolu 3 GB, Faturasız dolu 2GB, faturasız dolu 1 GB, faturasız dopdolu 3 GB, faturasız dopdolu 2 GB ve faturasız dopdolu 1 GB paketlerini kullanan müşteriler yararlanabilir. Kampanyadan yararlanacak müşterilerin her ay düzenli olarak 20 TL hesaplarına para yüklemesi yapmaları durumunda 2 GB bedava internet aktive olmaktadır. 6 ay boyunca dâhil oldukları paketi kullanmaları ve 20 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda ekstra bedava internet otomatik olarak her ay hesaplarına yüklenecektir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin EKLE yazdıktan sonra 5555’ e sms yollamaları gerekmektedir. Bu sms gönderim işlemini her ay tekrar etmelerine gerek olmayıp tek bir kez göndermeleri kampanyadan yararlanmalarını sağlayacaktır. Kampanyaya dâhil olmak için sms yollamanızın ardından 2 gün içerisinde hesabınıza en az 20 TL yükleme yapmanız gerekmektedir. 48 saat içinde hattınıza TL yüklememeniz durumunda kampanya kaydınız silinecektir. Kampanya ya katılım sağlayıp, TL yüklemenizi gerçekleştir gerçekleştirmez bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Hattınıza tanımlı başka bir internet paketinizin olması durumunda ilk olarak 2 GB bedava internetiniz kullanılacaktır.

Kampanya Ücretlendirme Tarifesi

Dolu 1 GB paketine sahip olmanız durumunda 1 GB +2 GB internete, her yöne 500 Dakika ve 1000 sms’e yalnızca 19 TL ye sahip olabilirsiniz.

Dolu 2 GB paketine sahip olmanız durumunda 2 GB +2 GB internete, her yöne 750 dakika ve 1000 smsE yalnızca 23 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Dolu 3 GB paketine sahip olmaz durumunda 3 GB+ 2 GB internete, her yöne 750 dakika ve 1000 sms’e yalnızca 27 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Ücretlendirmede yalnızca paket ücreti alınmakta olup, 2 GB internet bedava hediye internet olarak verilmektedir.. Belirtilen tarihler dışında atılan sms’ler kampanya kapsamına dahil edilmeyecek olup dikkate alınmayacaktır. Türk Telekom kampanyaları fiyatlandırma tarifesine KDV ve ÖTV dahil olup, Türk Telekom şirketler grubu kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. O ses Türkiye paketi de kampanya kapsamına dahildir.

Türk Telekom bedava internet paketi kampanyası hakkında daha fazla detay ve alternatiften haberdar olmak isterseniz ana konumuzu ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum