Türk Telekom İle Araba Kirala %40 İndirim Kap

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom İle Araba Kirala %40 İndirim Kap

Türk Telekom Enterprise kampanyası her araba kiralamada %40 indirim kampanyasını duyurdu. Gelin kampanyanın ayrıntılarını inceleyelim.

Kampanya, 14 Kasım 2016 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında her Türk Telekom kullanıcılarının katılabileceği bir kampanya. Türk Telekom bireysel mobil, internet ve ev telefonu müşterilerine Enterprise’dan %40 indirim imkanı hediye veriyor.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılabilmek için Türk Telekom bireysel mobil, internet ve ev telefonu müşterilerinin ENTERPRISE boşluk TCKN yazıp 6262’ye SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Gelen şifreyi ilgili yetkili kişilere veya web sitesindeki ilgili alanlara giriş yapmaları gerekmektedir. Her araç kiralamada yeni şifre alması kampanya gereğidir. Kampanya, Enterprise’ın yurt içi tüm Enterprise acentelerinde geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilmesi söz konusu değildir. İndirimler yalnızca araç kiralamada geçerli olup başka hizmetlerle bir tutulması yasaktır ve söz konusu değildir. Kampanya günlük araba kiralamalarda geçerlidir yıllık ve aylık kiralamalarda kampanya söz konusu değildir. Filo imkanları ile sınırlıdır ve hiçbir ayrıcalığı yoktur. Kampanya da araç marka, model  ve benzeri şeylerin garantisi verilmesi söz konusu değildir.

Araç kiralamada Enterprise Genel Kiralama ve Koşulları geçerlidir hiçbir ayrıcalık ve eksiklik söz konusu değildir. Yani siz araba kiralıyorsunuz Türk Telekom’dan aldığınız şifreyi oradaki yetkili kişilere bildiriyorsunuz ve anıda %40 indirim sahip oluyorsunuz. Kampanya özel hiçbir ayrıcalık içeremez. Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakları başkasına devredilemez ve birleştirilemez. Kampanya katılım mesaj ücretleri katılımcılar tarafından karşılanır. 6262 gönderilecek her mesaj bir SMS ücretine bağlı olup kullandığı operatörün belirlediği tarife üzerine ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş, TTNET A.Ş ve Türk Telekom A.Ş kısa mesaj fiyatları meydana getirilecek fiyat değişkenlerini gizli ve saklı tutar. Avea İletişim A.Ş, TTNET A.Ş, Türk Telekom A.Ş ve Yes Oto Kiralama ve Turizm Yatırımları A.Ş kampanyası ile ilgili olarak usulüne uygun şeklide duyurmak kaydıyla herkes duyura bilmesinde hiçbir sıkıntı yoktur. Değişiklik yapma hakkı yasaktır ve kimsenin değiştirme hakkı yoktur ancak kampanya sorumlusunu değiştirme hakkına sahiptir ancak gizli tutulması esastır.

Türk Telekom Morhipo kampanyasına gözattınız mı? Belki ilgiliniz çeker, bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum