Türk Telekom İnternetten Online TL Yükleme 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom İnternetten Online TL Yükleme 2017

Ülkemiz de hizmet veren ve lider GSM operatörleri arasın da yer alan Türk Telekom geçtiğimiz günler de marka iş birliğine gitmişti. Marka ortaklığı ile hem isim hem alt yapısal olarak birtakım değişikliklere imza atmış olan Türk Telekom bu hamlesi ile ülkemizde hizmet verdiği abone sayısını da artırmıştır. Bu marka işbirliğinden doğan güç ile abonelerine verdiği hizmet kalitesini artırmış olan Türk Telekom her geçen gün abone sayısını artırmaktadır. Bu değişiklerine online işlemlerini de dahil eden Türk Telekom, müşterilerine hızlı, kolay ve güvenilir hizmet vermek için birçok işlemini online sistem üzerinde yapma olanağı sunmuştur. Türk Telekom kontör yükleme işlemlerinizi online sistem üzerinden halledebilirsiniz. Yakınlarınıza veya kendi hattınıza TL yükleme işlemi yapmak için Türk Telekom şifresiz lira yükleme servisini kullanabilirsiniz. Kredi kartınız ile güvenli bir şekil de TL yükleme işlemi yapabilirsiniz. Ancak bu işlem için bankanızdan güvenli alışveriş şifresi olan 3D Secure şifrenizi almanız gerekmektedir. Bu opsiyonlardan bazıların da Türk Telekom bedava internet hediyesi bulunmaktadır, örneğin 50 TL yüklerseniz 30 gün kullanabileceğiniz 1 GB, 100 TL yüklerseniz 4 GB bedava internet kazanacaksınız.

Online TL Yükleme Nasıl Yaparım?

Türk Telekom internetten TL yükleme işlemi için Türk Telekom lira yükleme servisine gitmeniz gereklidir. Ana sayfaya girdiğiniz de gerekli yerlere tıklayarak TL yükleme ekranına girmeniz gerekmekte. TL yükleme ekranına ulaştığınız da karşınıza Türk Telekom TL yükleme servisi çıkacaktır. Karşınıza çıkan sayfa da nasıl yüklenir kargaşasına girmeden online TL yükleme işleminizi halledebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom online işlemler ile yükleme yaptığınız da kazançlı olacaksınız. İnternetten TL yükleyerek avantajlı olacaksınız. Çünkü Türk Telekom aboneleri internetten üzerinden online işlemlerden TL yüklemesi yaptığı takdirde 1 GB internet kazanacak. 1 GB interneti kazanmak için sadece “KAZAN” yazarak 5555 kısa mesaj göndermeniz yeterli. Bu işlemden sonra kredi kartı ile her yükleme yaptığınız da 1 GB hediye internetin sahibi olacaksınız. TL yüklemek ve 1 GB interneti kazanmak için yapmanız gereken TL yükleme sayfasında ki formda istenilen bilgileri girmek. Öncelikle yükleme yapacağınız numarayı başında 0 olmadan girdikten sonra sizden istenilen kredi kartı bilgilerini gireceksiniz. İstenilen bilgileri doğru bir şekil de doldurduktan sonra şifresiz lira yükleme şartlarını “onaylıyorum” seçeneğini seçin. Bu işlemden sonra kartınız gerekli şartları sağlıyor ise TL yükleme işleminiz alınacaktır. İşleminiz onaylandıktan sonra istediğiniz Türk Telekom numarasına dilediğiniz miktarda TL yüklenecektir.

Hattıma Ne Kadar TL Yükleyebilirim?

Türk Telekom internetten TL yüklemek isteyen müşterileri için ne kadar TL yükleyebileceklerine bakalım. Türk Telekom online işlemler ile hattınıza 15 TL’den başlayan miktarlarda TL yükleyebilirsiniz. 15 TL haricin de 20 TL, 25 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 50 TL, 100 TL tutarlarından size uygun olan tutarı seçebilirsiniz. Belirlenen tutarlar dışın da yükleme işlemi bulunmamakta bu tutarlar dışın da online yükleme yapamazsınız.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum